Ready at Dawn Yeni Oyunu Açıklamak Üzere

Ready at Dawn Yeni Oyunu Açıklanmak Üzere

Ready at Dawn stüdyosu için tanımlayıcı oyunlar arasında tabi ki The Order: 1886 gibi yapımlar ilk sırayı çekiyor. Ancak stüdyonun God of War: Ghosts of Sparta gibi farklı konseptler içeren oyunları da var. Bir noktada sıçramayı The Order ile yakalamayı başardılar. Fakat bir süredir de sessizliğini korumayı sürdürüyor. Merak duygusu yaratmak adına mı yoksa bir projeleri olmadığı için mi böyle bir suskunluk döneminde olduklarını düşünürken bir anda bazı detaylar gelmeye başladı. Hatta alışılmışın aksine hızlı bir detay akışının söz konusu olduğunu söylemek gerekiyor. Tabi bunda oyun dünyasının sayılı platformlar arasından GameStop’ın katkısı büyük.

GameSpot bünyesinde Tony Bartel önderliğinde yeni bir hizmet kolu aktif hale geldi. Buna göre GameTrust adı verilen bu yeni bilgilendirme portalında anlaşmalı olunan stüdyoların oyun gelişmeleri bizlere birinci elden sunulacak. Dolayısıyla oyun dünyasının önde gelen firmalarının yakın zamanda buradan bizlere yeni haberler duyuracağına eminiz. İlk olarak Insomniac Games ile anlaşarak Song of the Deep oyunu hakkında bazı detayları oyun severlerle buluşturmuşlardı. Şimdi ise sırada Ready at Dawn stüdyosunun olduğunu görüyoruz. Mayıs sonu ya da Haziran başı olarak lanse edilen duyurunun ise neyi kapsadığına dair hiçbir fikrimiz yok.

The Order: 1886 Devam Oyunu Çıkar Mı?

Aslında Ready at Dawn çıkacak oyunlar arasında en büyük ihtimali The Order: 1886 taşıyor. Bunun nedeni olarak ilk oyunla büyük bir çıkış yakalanması ve bunun sürdürülmek istenmesi gösterilebilir. Stüdyonun geliştiricileri her fırsatta The Order: 1866 devam oyunu tasarlamak istediklerini vurguluyor. Fakat bununla ilgili herhangi bir içerik sunulmadığını da söylemeden geçmeyelim.

Yani önümüzdeki hafta içerisinde GameTrust üzerinden Ready at Dawn çıkacak oyunlar listesi benzeri bir içerik paylaşılacak. Bu noktada E3 2016 fuarı öncesinde bize net olarak gelecek olan oyunları öğrenme fırsatı yakalayabiliriz. En heyecan vericisi de bir devam oyunu haberi olabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir