Razer Kraken Pro Artık Daha Profesyonel

razer-kraken-pro
Razer Kraken Pro oyun severler tarafından çok yakından bilinen bir ürün. Bilmeyenler için bir oyun deneyimini üst noktaya taşımak için ihtiyacınız olan kulaklık diyerek tanımlanabilir. Oyun kulaklıkları günümüzde çok ciddi satış rakamlarına ulaşmaktadır. Profesyonel oyuncuların artmasıyla beraber oyun sektöründe ihtiyaç duyulmaya başlanan kulaklıklar üretilmeye başlandı. Razer Kraken Pro ise bu modellerin zirvesinde bulunan isim.

Son yapılan güncellemeyle Razer Kraken Pro artık çok daha fonksiyonel bir hale getirildi. Yetkililer tarafından yapılan açıklamada oyuncuların ihtiyaç duyacağı her şeyin düşünüldüğü söyleniyor. Bir oyunu oynarken kulaklığın önemini profesyonel oyuncuların çok önemsediğini belirten şirket CEO’su bu konuda en iyi sonucu almaya çalıştıklarını aktardı.

Uzun oyun periyodlarını karşılayabilmek adına ergonomik bir tasarım yaratıldığı görülüyor. Kafa ve kulak yapısına uygun olarak düzenlenmiş olan ağırlık sistemi dikkat çekiyor. Böylece kulağı tamamen sararak ses izolasyonu konusunda en mükemmel sonuç alınmış. Saatlerce kulağımızda takılı kaldığı halde bile en ufak bir rahatsızlık söz konusu olmuyor. Bu şekilde ergonomik tasarımla rahatlığı artan ürün aynı zamanda performansı da es geçmemiş. Kullanılabilir performans ayarlamalarıyla fonksiyonelliğin üst seviyelerine çıkmış. In-line kontrolleri ile oyun içerisinde yaşanacak keyif kat ve kat artarken bunu Razer Kraken Pro ile yaşamak sadece sizin elinizde.

Razer Kraken Pro Özellikleri

  • Uzun süre kullanıma uygun tasarlanmış ergonomik tasarım.
  • In-line teknolojisiyle ses ve mikrofon ayarlamalarını kumandayla yapın
  • Yüksek kalitede oyun deneyimi için harika sesler
  • Duyma performansı açısından yakın kulak hoparlörü
  • İçeriye katlanabilir mikrofon
  • iOS, Android ve mobil cihazlarla senkronizasyon
  • Taşıma kolaylığı için katlanabilir yapısı ile PC bağlantısında dağıtıcı adaptör kablosu.

Razer Kraken Pro bu müthiş özelliklerle oyun dünyasının bir numaralı kulaklığı olmaya devam edeceğe benziyor. Haziran ayının ikinci yarısında resmi olarak RazerZone.com adresinden ve satış noktalarından satılacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir