Raycity Online İnceleme

Raycity online, klasik mmorpg oyunlarından sıkılanlar için muhteşem bir seçenek. Canavar öldürmekten sıkıldıysanız EA tarafından yapılan 3 boyutlu bu yarış oyununu mutlaka denemelisiniz.

Raycity oyununda size verilen görevleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz. Bunun dışında farklı kişiler ile de yarış yaparak ek kazanç sağlayabilirsiniz. Kazandığını paralar ile arabanızı modifiye ederek hızlı ve çekici görünmesini sağlayabilirsiniz.

Raycity online’da 4 tane araba içerisinden beğendiğinizi seçersiniz, bu arabaların isimleri telif haklarından dolayı değişik olsa da siz neyi kastetmek istediklerini anlıyorsunuz.

Raycity Güney Kore’nin Seul şehrinde yapıldığı için yarışlar da bu bölgede geçiyor. Oyun başlangıcında eğitim yer alıyor, daha önce online yarış oyunu oynadıysanız eğitim alanını es geçebilirsiniz. Şehir içerisinde serbestçe dolaşarak etrafı tanıyabilirsiniz. İsterseniz size verilen görevleri uygulamaya başlayıp para kazanabilirsiniz. Oyun içindeki görevler genelde taşımacılıkla ilgili, yani müşterileri bir noktadan alıp başka bir noktaya götürerek para kazanıyorsunuz. Oyuna arkadaşlarınız ile katıldıysanız grup kurarak farklı görevler de yerine getirebilirsiniz.

Raincity’de tek başınıza yarışlara katılabileceğiniz gibi party şeklinde de yarışabilirsiniz. Her yarış sonunda tecrübe puanı, item ve para kazanırsınız. Ne kadar çok yarış kazanırsanız o kadar yeni araba alma şansına sahip olursunuz.

Kendi aracınızdan memnunsanız kazandığınız paralar ile istediğiniz gibi aracınızı güçlendirebilir ve modifiye edebilirsiniz. 1.3 GB boyutundaki oyunun şu an Türkçe dil seçeneği bulunmuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir