Ratchet & Clank İçin Hikâye Temalı Fragman Yayınlandı

Ratchet & Clank İçin Hikâye Temalı Fragman Yayınlandı

Ratchet & Clank oyunu sıkı PlayStation oyuncularının yakından tanıyacağı bir oyundur. Zira oyunu PlayStation 2 platformuyla oynama şansı bulmuştuk. Aradan uzun yıllar geçmesine rağmen halen daha farklı bir animasyon seri olarak değerlendirilebilecek oyun için geliştirme çalışmaları ise bitti denilebilir. Uzun süreden beri Insomniac Games tarafından geliştirilen oyunun eski oyunun günümüz şartlarına uyarlanmış versiyonu olarak adlandırılması ise heyecanı katlıyor.

Beyazperde için tasarlanan bir animasyon filminin vizyona girmesiyle birlikte PlayStation 4 platformu için çıkış yapacak olan Ratchet & Clank oyunu şimdiden ilgi çekmeyi başardı. Özellikle hikâye moduyla büyüleyici bir oyun deneyimi sunmayı amaçladığını söyleyebiliriz. Herhalde bu zamana kadar çıkmış olan birçok oyunla yarışacak cinsten bir senaryo bizlerle buluşacak. En azından Sony tarafından yapılan açıklamalar bunu gösteriyor.

Ratchet & Clank Ne Zaman Çıkacak?

Ratchet & Clank çıkış tarihi olarak açıklanan tarih 12 Nisan 2016. Yani yaklaşık olarak 2 hafta sonra oyun bizlerle buluşacak. Yalnızca PlayStation 4 platformu için çıkacak olması bazı oyun severler üzse de şuan için bir remastered durumunun söz konusu olmadığını belirtelim. Oyun 1080p görüntü kalitesini destekleyecek olan grafiklerle bizlerle buluşacak. 30 FPS desteği sunulacak olan oyunda asıl dikkat çekici detayın ise hikâyesinin olduğu geliştirici Insomniac Games tarafından belirtiliyor. Eski versiyonunun yeniden hayal edilmiş versiyonu olarak tanımlanan oyunun ortalama oyun süresi açısından oyuncuları tatmin edecek uzunluğa sahip olduğunu söylemek mümkün.

Ortalama olarak Ratchet & Clank senaryo modu 12 saatlik bir oynanış süresine sahip olacak. Elbette bu tüm bölümlerin direkt geçilmesi halinde var olan süre demek oluyor. Dolayısıyla beklenenden daha uzun, daha ilginç gezegenler, yeni bölüm sonları ve maceralarla Ratchet & Clank oyunu bizlere sunulacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir