Rakion Online İncelemesi

MMO oyunlarını, Diablo’yu ve 3 boyutlu oyunları seviyorsanız bunların hepsini bir arada barındıran muhteşem fantastik MMO oyunu Rakion Online tam size göre demektir. Rakion Online’da 3. Kişi kamerası ile görüntülenen karakterinizin her hareketini anlık görebiliyorsunuz.

Rakion Online oyununa ilk giriş yaptığınızda 5 tür sınıf içerisinden karakterinizi seçmeniz gerekiyor. Usta bir Ninja, güçlü bir Büyücü, klasik bir Savaşçı, uzak mesafede etkili Okçu veya dayanıklı Zırhlı karakterlerden istediğinizi seçebilirsiniz. Her bir karakter kendine has özelliklere sahip, kendinize en yakın hissettiğiniz karakteri seçerek oyuna başlayabilirsiniz.

Rakion online 6 farklı moda sahip. Zindanlarda takım arkadaşlarınız ile omuz omuza savaşabilirsiniz. Bilgisayara karşı savaşmayı sevmiyorum derseniz PVP modunda düşmanlarınızla düello yapabilirsiniz. Sahip olduğu geniş haritalar sayesinde birçok oyuncu ile aynı anda oyunu oynayabilirsiniz.

Rakion Online’ın başlangıcında eğitim modu yer alıyor, diğer online oyunlara göre farklı bir tarzı olduğu için eğitim kısmını tamamlamanız oyuna kısa sürede adapte olmanız için faydalı olacaktır.

Bu MMO oyununda bazı karakterlerin yanlarında yardımcı hayvan(Pet) bulunuyor. Sizinle beraber düşmanlarınızla savaşan hayvanlarınızın özel bir takım güçleri ve yetenekleri var. Bu sayede düşmanlarınızı kısa sürede yok edebilme şansını yakalayabiliyorsunuz.

Oyunu bilgisayarınıza kısa zamanda indirerek ücretsiz şekilde oynayabilirsiniz. Online oyunlar için bütçem var diyorsanız Rakion nakitlerinden satın alarak farklı eşyalar satın alıp karakterinizi güçlendirme şansınız da bulunuyor. Oyunun Türkçe dil seçeneği olması da ayrı bir avantaj sağlıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir