Rainbow Six Siege’in Yeni Oynanış Videosu Artık Sizlerle !

 Rainbow-Six-Siege-oynanis-video

Yeni nesil savaş oyunu olarak karşımıza çıkan Rainbow Six: Siege oyunun sevenleri tarafından oldukça tutulan bu versiyona ait yeni bir video yayınlanmış durumdadır. Geçtiğimiz yıl düzenlenmiş olan E3 etkinliğinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran harika savaş oyunu olarak nitelendirebileceğimiz Rainbow Six: Siege oyunun test aşaması hala sürmekteyken oyunun yapımcı firması olan Ubisoft oyunla ilgili yepyeni haberleriyle karşımıza çıkmaya devam etmektedir.

Savaş oyunu severlere üstün grafik kalitesi ve oynanış tarzıyla harika anlar yaşatabilecek kaliteli oyun serileri arasına girebilecek olan bu harika savaş oyunu yeni nesil savaş oyun türleri arasındadır. Rainbow Six: Siege oyununa ait yeni oynanış videosunu tanıtan yapımcı firma Ubisoft, oyunun koleksiyoncu olan sürümünü de detaylandırmış durumdadır.

Yapılan açıklamalara göre ise savaş oyunun koleksiyoncu versiyonu olan sizlere bilgisini verdiğimiz bu sürümde yer alacak bir silah ise özel bir renkte olacak ve özel bir kaplamayı da içerecektir. Ayrıca bu durum haricinde oyun için geliştirilen pakette ise 120 sayfalık bir taktik rehberi de yer alıyor olacaktır. Bu oyunu çok daha zevkli hale getirebilecek ve size yardımcı olacak bir durumu teşkil edecektir. Oyun için sunulacak bu rehberde her türdeki harita ve silah için taktiksel olan bilgiler oyunculara sunulmuş olacaktır.

Oyunun yayınlanmış oynanış videosunda da yeni oyunun temasını bizlere en iyi şekilde işleyen video ile karşılaşacağımız kesindir. FPS türündeki oyunlarda alışık olunmayan bir şekilde harita üzerinde yer alacak taktiksel elementler oyunculara sunulmuş olacaktır. Oyunla ilgili taktiksel araçlar ve haritalar için yeni videoyu ilgili linkten rahatlıkla izleyebilirsiniz. Şimdiden sizlere iyi seyirler dileriz. Oyunun da ses getirecek Ubisoft kalitesinde bir savaş oyunu olduğunu belirtmek isteriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir