Rainbow Six Siege’in Kapalı Alfası artık Başlıyor !

rainbow-six-siege-kapali-alfa

Beğenilen oyunlar sıralamasında önde gelen oyunlardan biri olan Rainbow Six Siege için 7 Nisan 2015 tarihinde Kapalı Alfa başlamış olacaktır. Yeni nesil savaş oyunlarına farklı bir soluk getiren bu harika oyun tüm oyun severlerin kalbini fethedecek gibi görünüyor.

Geçtiğimiz haftalarda test aşamaları için kayıt yapan yapımcı firma Ubisoft, yeni savaş oyunu olan Rainbow Six Siege oyununun PC platformuna özel olarak kapalı alfası için oyun severlere tarih vermişti.

Ubisoft oyun firması tarafından yapılan açıklamalara göre ise Rainbow Six Siege oyunu için dışarıdan alınmış olan kayıtlarla gerçekleştirilecek ve ilk olacak test aşamasının tarihi 7 Nisan 2015’ten 13 Nisan 2015 tarihine kadar sürecektir. Bu savaş oyunu çoğu oyun severin gözdesi olan yapıtlardan biri olduğundan rağbetin de fazla olması beklenmektedir. Gerçekleştirilecek kapalı alfa süreci adına oyunun yapımcısı olan ve çoğu kaliteli oyunlara da yön vermiş olan Ubisoft, oyunun ana oynanış elementlerini ve oyun için sunucu durumunu kontrol edecektir.

Oyundaki temel amaç ise oyuncularının karşısına sıfır hata payı ile çıkış yapılması hedeflenmiştir. Rainbow Six, hangi yönde eleştirilere maruz kalacağı ise merak konusu olmuştur. PS4, PC ve Xbox One platformları adına geliştirilmiş olan yeni savaş oyununun kesin olarak çıkış tarihi ise tam olarak henüz bilinmemektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir