Rainbow Six Siege ve nVidia Ortaklığı İle Yeni Fragman

rainbow

Geçtiğimiz günlerde Tom Clany’s Rainbow Six Siege oyunu için yepyeni bir detay duyuruldu. Bildiğiniz gibi nVidia tarafından geliştirilen GameWorks teknolojisi oldukça dikkat çekmeyi başarmıştı. Özellikle The Witcher 3 oyunu için düzenlenmiş olan modülde oyundaki grafiklerin en üst seviyeye çıkarıldığını, keskin detayların bir anda ortaya çıkmasını sağladığı biliniyordu. Şimdi aynı modülün Rainbow Six Siege için kullanılabilir olacağı haberi alındı. Bu noktada birçok oyun severin heyecanı grafik bazındaki gelişmeden ötürü görülmeye değer.

GameWorks sisteminin geliştiricisi nVidia tarafından Rainbow Six Siege oyunu oynayanlara sunulacak en büyük hediyenin bu olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsanız. nVidia bu ortaklık sonucunda hem harika bir oyun şöleni vadederken hem de bazı kullanıcılarına sürprizler hazırlamaktan geri kalmıyor. Üstelik mecburi kılınmayan GameWorks isteyen oyuncular tarafından kullanılacak. Yani %100 memnuniyetin baz alındığı bu ortaklıkta isteyen kullanıcıların bu özelliği kullanması, istemeyenlerin ise normal şekilde oyunlarına devam etmesi mümkün olacak.

Rainbow Six Siege oynarken grafik seçenekleri arasında bulunacak bu seçenek sayesinde nVidia kullanıcısı oyuncular gelişmiş ekran kartlarında bu seçeneği değerlendirebilecek. Şuan için nVidia tarafından açıklanan grafik kartları şu şekilde.

Rainbow Six Siege GameWorks Uyumlu nVidia Ekran Kartları

  • nVidia GeForce GTX 980 Ti
  • nVidia GeForce GTX 980
  • nVidia GeForce GTX 970
  • nVidia GeForce GTX 970 M
  • Notebook için üretilen denk nVidia GPU modelleri

Bu model ekran kartlarını kullanarak nVidia ve Ubisoft ortaklığındaki GameWorks seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca kullanımınız neticesinde Rainbow Six Siege oyununa ücretsiz sahip olma şansına erişebilirsiniz. Rainbow Six Siege GameWorks fragmanı ile neler kaçıracağınıza bir göz attıktan sonra karar vermeniz daha sağlıklı olacaktır.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir