Rainbow Six: Siege Ücretsiz İndirilebilir!

rainbow six siege

Ubisoft tarafından sunulan en kapsamlı oyunlar arasındaki Rainbow Six: Siege ücretsiz indirilebilir olarak sunuldu. Zaman zaman bu gibi büyük firmaların demosuz çıkardıkları oyunlar için böyle kampanyalar düzenlediklerini biliyoruz. Eğer sizde oyun için kararsız kaldıysanız ve bu kararsızlığınız sonucunda oyunu almadıysanız size müthiş bir fırsattan bahsedeceğiz. Öncelikle dün akşam saatlerinde yapılan duyuruyla Ubisoft resmi olarak Tom Clany’s Rainbow Six: Siege ücretsiz oldu duyurusunu yayınladı. Yani 30 Temmuz 20.00 sıralarında oyun ücretsiz oldu. Herkesin kafasında da aynı soru işareti görüldü. Rainbow Six: Siege ne zamana kadar ücretsiz?

Bu noktada Ubisoft oldukça net gözüküyor. PC kullanıcılarının en geç 1 Ağustos 20.00 saatine kadar erişebilecekleri oyuna Xbox One oyuncularının bir gün sonraya kadar erişmeleri mümkün. Xbox Store için oyun 2 Ağustos saat 10.00’a kadar etkin kalacak. Yani 1-2 günlük bir vaktiniz var ve oyuna bedava sahip olma şansını kaçırmamanız için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Özellikle 2016 yılının bedava sunulan oyunları arasında ilgi çekmeyi başaracak kadar büyük bir yapım olduğunun altını çizelim.

Rainbow Six: Siege Ücretsiz İndirme Nereden Yapılır?

Bunun için PC platformunu kullanan oyuncuların Ubisoft tarafından yayınlanan UPlay uygulamasını bilgisayarlarına yüklemeleri gerekiyor. Hemen ardından karşılarına çıkacak dev reklamda Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Free Weekend yazısına tıklayarak ilgili sayfaya gitmeleri mümkün olacak. Buradan edinecekleri oyunu bedava oynamanın keyfi ise paha biçilemez olacak.

Aynı yöntemle Rainbow Six: Siege Xbox One ücretsiz indirme işlemi Xbox Store üzerinden yapılacak. Doğrudan oyunun kendi sayfasından ücretsiz temin etmeniz mümkün. Ubisoft en iyi yapımlarından birisi olan oyunu tüm oyun severlere ücretsiz olarak sunarak bir anlamda oyuncularla arasını yeteri kadar diri tutmayı başarıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir