Rainbow Six: Siege İçin İlk İçerik Resmi Olarak Duyuruldu

Rainbow Six; Siege İçin İlk İçerik Resmi Olarak Duyuruldu

Rainbow Six: Siege oyunu Aralık ayı itibariyle oyuncularla buluştu. Ubisoft tarafından geliştirilen oyunun en merak edilen kısımlarının ise indirilebilir içerikleri olduğunu söylemek gerekiyor. Bu tarz takım odaklı taktik oyunlarında genellikle oyuna dahil olan DLC eklentileri çok farklı bir oyun deneyimi sunabiliyor. Ve nihayet Ubisoft beklenen açıklamayı yaptı. Rainbow Six: Siege indirilebilir içerik konusunda ilk atağını önümüzdeki ay yani Şubat itibariyle yapacağını duyurdu.

Rainbow Six: Siege oyunu hakkında sabit bir senaryosu olmadığını belirterek devam etmek mantıklı olacaktır. Zira hikâye modu olmayan oyunda amaç tamamen aksiyon oluyor. Bu noktada takımların ve karakterlerin önemi tartışılmaz bir potansiyele sahip. Ubisoft daha önce Rainbow Six: Siege season pass sahibi olanlara sunulacak avantajların üzerinde durmuştu. Bu gelecek olan indirilebilir içerikte ilk olarak season pass sahiplerinin beğenisine sunulacak. Yaklaşık olarak 1 hafta önceden sahip olunabilecek içerik haliyle ücretsiz olarak oyuncularla buluşacak. Ancak season pass almadıysanız üzülmenize gerek yok.

Rainbow Six: Siege yeni güncellemesi sadece 3.99 £ karşılığında tüm oyunculara bir hafta gecikmeli olarak aktif edilecek. Yani ortalama 17 TL karşılığında iki yeni karakterin oyuna ekleneceği Kanada Özel Kuvvetlerine ait personeli aktif edebileceksiniz. İlk aşamada kilitli olarak gözükecek olan bu karakterler satın almanız halinde aktif edilecek. Oyuna dair haberlerin ise ardı arkasının kesilmediğinin altını çizmek gerekiyor.

Rainbow Six: Siege oyunu güncellemeleri ile ses getireceğe benziyor. Meksika’da yayınlanan orijinal fragman sayesinde 2016 yılı içerisinde oyuna dahil olacak 8 yeni karakterin daha olacağından söz ediliyor. Aynı zamanda bu fragman ile bu karakterlerin 4’ünün tanıtımını izlemeniz mümkün oluyor. Bu yeni karakterlerin tamamının Kanada ve ABD özel kuvvetlerine ait olduğu bilgisini de paylaşalım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir