Rail Rush (50 Milyon İndirme)

rail-rush-inceleme

Rail Rush Android işletim sisteminde çalışan ve heyecan dolu konseptiyle en çok oynanan oyunlardan biri. 50 milyona yakın indirme sayısıyla birçok oyun severi kendisine bağımlı hale getiren rayların üzerinde çılgınlıklara ev sahipliği yapan oyun tüm heyecanıyla sizi bekliyor.

Oynanış konsepti olarak Rail Rush engellere takılmadan etapları bitirmek üzerine kurulu olan bir oyun. Bu noktada bir vagonun içinde demir yolunda seyahat ederken karşınıza çıkan tüm engelleri pas geçmeniz gerekiyor. Takıldığınız engeller sizi oyunun başına döndürüyor. 18 farklı karakter ve 10 bölümden oluşan derin haritasıyla macera hiç bitmiyor. Aynı zamanda 10 bölümün kendine has ayrı dinamikleri bulunan ayrı uzantıları bulunuyor. Buralarda daha fazla puan, altın ve elmas toplama imkanı doğuyor. Oynarken sadece dokunmatik ekrana dokunarak sağa sola aşağı ya da yukarı hareket ettirmeniz yeterli. Bu sayede kahramanımızı engelleri atlayarak son çizgiye ulaştırabiliyoruz.

Oyun içinde topladığımız altınlar ve elmaslar bize puan olarak geri döndüğü gibi zaman içinde kendimize özel güçleri geliştirmemize olanak sağlıyor. Rail Rush hızlı bir aksiyon oyunu olmasından dolayı bir süre sonra hata yapmayı zorunlu hale getiriyor. Bu yüzden bu oyunu da sinir bozucu oyunlar kategorisine koyabilmek mümkün. Ama tüm bu değerlerine rağmen bu oyunu oynamaktan vazgeçemiyorsunuz. Nereden nasıl bir engel çıkacağını ve size kasıtlı bir tuzak kurulduğunu bilmediğinizden sürekli random olarak değişen yol yapısıyla aksiyona merhaba deyin.

Rail Rush Android üzerinde tablet ve akıllı telefonlarınızla oynayabileceğiniz bedava bir oyundur. Oyun içinde çeşitli opsiyonlar para karşılığı satın alınabiliyor fakat bu isteğe bağlı bırakılmış. Bunlar dışında oyunun genel puan çizelgesinde diğer rakiplerinizle amansız bir mücadeleye tutulabilirsiniz. Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz Rail Rush sizi raylara davet ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir