Rail Nation

[bosluk]
[tabs]
[tab title=inceleme]

Rail Nation

Rail Nation oyunu ücretsiz olarak sunulan simülasyonlar arasında bulunuyor. Simülasyon oyunları sektörde oyuncular tarafından en çok tercih edilen oyunlardan biridir. Özellikle büyük araçlara duyulan kaçınılmaz cazibeyi inkâr etmek imkânsız. Tır, gemi ve benzeri büyük araçların son örneği olarak tren imparatorluğu kurabilmek ise Rail Nation online oyunuyla mümkün oluyor.

Raylardan oluşacak olan imparatorluğunuza başlamadan önce 50 adet şehirden birini seçerek köhne bir kasabayı metropole dönüştürecek yatırımlarınıza başlamanız gerekiyor. Rail Nation oyunu için bir tur yaklaşık olarak 4 aylık bir süreci kapsamaktadır. Bu dört ay boyunca 15 günlük periyotlarla değişen 6 farklı demiryolu çağına ayak uydurmanız gerekmektedir. Bunlar arasında geçiş yaparken en iyi buharlı, dizel ya da elektrikli lokomotifleri filonuza katmanız gerekiyor.

Elbette yeni tren lokomotifleri almak oyunda başarı için yeterli değil. Aynı zamanda demiryolu ağınızı genişletmeniz gerekiyor. Ne kadar fazla şehirle bağlantınız olursa o kadar çok ticaret yapmanız mümkün olacaktır. Bu noktada ticaret yaparken elde edeceğiniz kazançlarla şehrinize yatırım yaparak büyük şehir olabilmek için çabalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra raylarınızı diğer şehirlere doğru uzatırken yapacağınız yatırım esnasında büyük bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Çünkü hangi şehirlerin neye ihtiyaç duyduğunu 48 ürün içerisinden bunların sevkiyatını yaparak sağlayabilmek Rail Nation simülasyon oyununda önemli bir detaydır.

Araştırmalarınız sonucunda oluşacak arz ve talep döngüsünde fiyat çizelgeleri sürekli olarak değişebilmektedir. Dolayısıyla doğru yatırım demir yolu ağınızı müthiş bir noktaya sürükleyecektir. Daha büyük istasyonlar, daha büyük şehirler, daha büyük binalar ve daha büyük bir tren filosuna sahip olabilirsiniz. Rail Nation online demiryolu simülasyonu ile karşınızdaki rakiplerden daha iyi bir stratejiniz olduğunu kanıtlamak sizin elinizde. Aynı zamanda katılacağınız birliklerde ya da kuracağınız birlikle yapacağınız ticari anlaşmalar sizi başarıya daha hızlı götürecektir.

[/tab]
[tab title=resim]
[baslik] Resimleri:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=video]
[baslik] Videoları:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=sistem]
[baslik] Sistem Gereksinimleri:

Hazırlanıyor…

[/tab]
[tab title=haberler]
[php] include(“wp-content/themes/score/haberler.tpl”); [/php]
[/tab]
[/tabs]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir