RaiderZ Açık Beta Tarihi Açıklandı

RaiderZ Online Avrupa sunucuları Open Beta ile birlikte tüm oyunculara açılacak. Open Beta tarihi ise RaiderZ Online Avrupa yetkilileri tarafından 24 Ekim 2012 olarak belirlendi. Yani bundan tam bir ay iki gün sonra RaiderZ Online Avrupa sunucuları açılmış olacak ve tüm oyuncular bu sunuculara katılabilecek.

OBT ile birlikte RaiderZ’e büyük yenilikler geliyor!

RaiderZ Kapalı Beta Testinin başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla birlikte Open Beta tarihi açıklandı ve Gameforge oyunun CBT süreci hakkında detaylı bir istatistik yayınladı. Gameforge, RaiderZ’in Açık Betaya yeni bir güncellemeyle gireceğini ve bu güncellemenin yeni mob’lar, yeni bölgeler ve çeşitli yeni görevler içereceğini de gururla duyurduklarını açıkladı.

Gameforge’nin açıkladığı resmi istatistiklere göre…

Rendel dünyası bu yaz muazzam sayıda oyuncuya ev sahipliği yapmış durumda. Open Beta’ya daha fazlasının katılacağını düşündüğümüz oyunun kapalı beta test’ine katılan oyuncular toplamda tam 70.000 karakter oluşturdu ve oyunda tam 1.037 adet guild kuruldu. Bu kadar fazla oyuncunun bulunduğu sunucularda yaratıklarda bu büyük oyuncu kitlesinden nasibini almış. RaiderZ’in CBT sunucularında tam 527.086 yaratık öldürülmüş…

RaiderZ Europe’dan gelen resmi açıklamayı burayı tıklayarak okuyabilirsiniz.

RaiderZ’ın CBT ile ilgili açıklanan resmi istatistiklere aşağıdaki görselden göz atabilirsiniz:

One comment

  1. Oyunun türkçe yaması veya türkçesi ne zaman çıkacak. Oyun süper ama dil çevirisini netten yapıyorum yetersiz kalıyo anlaşılmıyo.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir