Racing Rivals Popüler Mobil Yarış Oyunu

racing-rivals-populer-mobil-yaris-oyunu
Racing Rivals yarış oyunları arasında dikkat çeken yüksek oyuncu sayılarına ulaşmış ücretsiz bir oyun. Android tabanlı cihazlarda oynayabileceğiniz ve yarış konusunda her tür detayın tek tek düşünüldüğü bir oyun hayal edin? Zor olduğunu düşünüyorsunuz ama henüz Racing Rivals ile tanışmadınız. Racing Rivals onlarca aracın lisansları dahil gerçek arabalarla gelişmiş bahis sistemine dair yarışlarıyla ve geliştirme algoritmasıyla sizi eşsiz bir yarış deneyimine davet ediyor.

Racing Rivals diğer yarış oyunları gibi araçların markalarını gizlemiyor ve hepsinin lisansını sunuyor. BMW, Subaru, McLaren, Ferrari, Ford, Mitsubishi, Dodge gibi birçok ünlü markanın modellerini gerçek görüntüsü ve logosuyla birebir karşınıza sunan Racing Rivals çok yönlü yarış seçenekleriyle bu alanda zirveye oynuyor. Online olan oyuncularla canlı olarak sohbet ederek yarış organize edebildiğiniz bir oyun olan Racing Rivals bu yarışlarda nakit ya da arabanızı ortaya koyabilme şansı sunuyor size. Her yarış için kazandığınız paralar ve geliştirebildiğiniz sürücü becerileriniz bir sonraki yarışta size lazım olacak. Garaja giderek arabanıza yeni hava filtreleri, performansınız arttıracak motor konseptleri, turbo ve nitro ile birlikte aracınızın görüntüsüyle rakibinize gözdağı vermek için bir sürü detay. Hepsi Racing Rivals oyununda olan özel garajda mevcut. Siz rakiplerinizi sindirmek için yeteri kadar iyi bir sürüş kapasitesine sahip misiniz?

Racing Rivals diğer yarış oyunlarından ziyade kendine has bir fizik motoruna sahip. Bu sayede aracın kontrolünün tamamen sizde olduğunu hissediyorsunuz. Bilindiği gibi dönüşler çok problem oluyor yarış oyunlarında. Kimisi çok hassas kimisi dönmüyor derecesinde. Oysaki Racing Rivals tam ortayı tutturmuş diyebiliriz. Kontrol bazında oldukça başarılı bir performansa sahip denebilir. Ayrıca araçların lisansları, geliştirme seçenekleri ve ortaya koyduğunuz bet seçenekleriyle hem oyun daha ilgi çekici olmuş hem daha eğlenceli. Racing Rivals Google Play Store üzerinden ücretsiz indirilebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir