Racing Fever Android Yarış Oyunu

racing-fever-android-mobil-yaris-oyun

Gerçek hayatta birçok kişinin yapmak isteyip kendi aracıyla cesaret edemediği hareketleri yarış oyunu olan Racing Fever sayesinde gerçekten kendi arabanızla yolda sürüş yapıyormuş gibi hızlı gidebileceksiniz, makas atabileceksiniz. Ayrıca daha birçok isteyip de yapamadığınız şeyleri yapabilme imkânınız olacak. Racing Fever oyununu oynamak için Android işletim sistemi olan bir telefonunuz olduğunda Google Play‘de Racing Fever yazıp aratarak oyunu bulup indirebilirsiniz. Racing Fever adlı yarış oyununun diğer özelliklerini birlikte inceleyelim.

Yarış oyunu olan Racing Fever tıpkı gerçekteki gibi aracınıza özel dükkânlar sayesinde güzelleştirmeler yapabilirsiniz. Aracınızın dış görünüşü, ibreleri, ışıklandırma sistemleri, ses sistemlerini oyun içerisinde bulunan özel Racing Fever dükkânları sayesinde kazandığınız yarışlar sonucu topladığınız paraları veya ekstra puanlarınızı kullanarak bu tür malzemeleri özel dükkânlardan satın alarak aracınızı daha güzel hale getirebilirsiniz.

Racing Fever oyunu içerisinde 14 dil desteği bulunduğu için yabancı dil geliştirmek isteyen kişiler yabancı dillerde de oyunu oynayabilir. Racing Fever oyunu içerisinde ki özel sesler sayesinde araçtan çıkan sesler aldığınız hasarlara göre veya gidişteki hızınıza göre değişiklikler göstererek sizi gerçek hayatta gibi hissettirebilir.

Özel 3D grafikler sayesinde oyunu oynarken keyfin doruklarına çıkacaksınız. Racing Fever oyunu sayesinde gerçek bir yarış içerisindeymiş gibi oyun oynayacaksınız. Ayrıca zorlu dönüşlere çok hızlı girdiğiniz zaman yavaşlatıcı seçeneğine dokunarak keskin virajlardan hızlı ve rahat bir şekilde dönebilirsiniz.

Racing Fever oyunu sayesinde kendi gerçek hayatta ki aracınızla yapamadığınız ve sürekli hayalini kurduğunuz tüm aksiyonlu olayları bu oyun sayesinde gerçekçi bir şekilde yapabilir ve heyecanın doruklarına çıkabilirsiniz. Racing Fever oyununu beğendiyseniz Google Play‘de aratarak beğenerek güncelleştirilip yeni versiyonlarının çıkartılmasına yardımcı olabilir kendinizi arabalarda hız konusunda daha çok geliştirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir