Racing Car RC Android Yarış Oyunu

racing-car-rc-android-yaris-oyunu
Racing Car RC yarış oyunu meraklılarına Android üzerinden sunulan bir oyun. Ancak diğer yarış oyunlarından farklı olan özelliği bulunuyor ve aslında bunun meraklıları çok ayrı kişiler. 5 milyona yakın indirmeye ulaşan oyun son günlerin popüler oyunlarından birisi. RC arabalar ile yarıştığımız oyunda uzaktan kumandayla özel olarak tasarlanmış aracımızı diğer araçların önünde bitiş çizgisine götürebilecek miyiz?

RacingCarRC oyunu oldukça güzel grafiklere sahip. Ancak grafiklerinin yanı sıra gerçek bir uzaktan kumandalı araç kontrol ediyormuş hissi yaratması oldukça güzel bir özellik. Kontrol namına çok gelişkin yönleri var. Normal şartlarda bir radyo frekansıyla yönettiğiniz RC aracın bazen tepkisiz kaldığı zamanlar olabiliyor.

Oyunda da aynı bu şekilde tepkisiz kaldığı zamanlar oluyor. Bu gibi durumlar oyun eksikliği olarak görülmüyor ve oyuna gerçekçilik unsuru kattığı için ayrı bir tat veriyor. Oyun içinde gelişmiş bir parkur sistemi var. Parkurlar sürekli olarak değişiyor ve yaptığınız kazalarda özel efektlerle parkurun sınırlarını zorluyorsunuz.

Rakipleriniz için hızlı bir giriş yaparak RC aracınızı daha fazla geliştirebilmeniz mümkün. Böylelikle rakiplerinize gözdağı vermiş olursunuz. Bir uzaktan kumandalı araçla ne kadar iyi sürüş kabiliyetlerine sahip olduğunuzu göstermeye ne dersiniz? Herkesin sevmediği bir tutku olan uzaktan kumandalı araçlar bu oyun sayesinde daha geniş kitlelere yayılacaktır. Eşsiz grafiklerinin yanı sıra insana sürekli olarak mücadele hissiyle başarma duygusu aşılayan bir yönü var.

Racing Car RC ile kendinize has tasarladığınız uzaktan kumandalı aracınızla pistleri rehin almak sizin elinizde. Bu eşsiz macerada pes etmemelisiniz. Oyun içinde ilk turda kaza sonucu sonuncu olsanız dahi yarışın dengeleri çok değişken. Sonraki turlarda rakiplerinizi yakalayıp geçmeyi bırakın tur dahi bindirebiliyorsunuz. Google Play Store üzerinden ücretsiz sunulan oyunlardan birisi olan Racing Car RC heyecan dolu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir