Race Team Manager Android Oyun İncelemesi

race-team-manager-android-oyun-incelemesi
Race Team Manager oyunu alışmış olduğumuz yarış oyunlarından farklı konseptiyle yarış kategorisinde tercih edilen oyunlardan birisi. Android tabanlı oyun 1 milyona yakın oyuncuya ulaşan ve farklı detaylara önem vererek oyunculara ayrı bir heyecan vadediyor. Bir yarış organizasyonuna katılan ekibin başındaki adam olmak oldukça zor ve zahmetlidir. Bu oyun size bir yarış ekibinin tüm sorumluluğunu veriyor. Üstelik öyle basit detaylarla değil en ince ayrıntılarına kadar.

Race Team Manager oyununa alt klasman bir yarış liginde başlıyorsunuz. Takımınızı kurarak yarışlara başladığınızda hiçbir destekçiniz yok ve sponsor dahi bulamıyorsunuz. Bu noktada taktiksel anlayışınızla yarışlarda başarıya ulaşmanız gerekiyor.

 Pit alanından yarışı izlerken sürücülerinize taktiksel anlamda öneriler sunarak yarışı önde bitirmeyi başarmalısınız. Örneğin stratejik olarak ne zaman pite girileceği ne zaman ekstradan motorun zorlanacağı ve ne zaman yerini koruması gerektiğini sürücünüze belirtiyorsunuz. Bu sayede yarışı kazanmak için sürücüleriniz sizin söylediklerinizi uyguluyor. Kazandığınız yarışlar sonucunda elde ettiğiniz avantajla tesisinizi, teknisyenlerinizi, sürücülerinizi ya da aracınızı geliştirebilirsiniz. Bu noktada çok büyük bir ikilem yaşama imkanı veriyor oyun. İlk başlarda sıradan bir simülatör gibi dursa da aylarınızı alabilecek kadar zengin bir içeriğe sahip.

 Yeni sponsor anlaşmaları imzalayarak bu sponsorların isteklerini yerine getirebilmek için daha başarılı yarışlar çıkartmalısınız. Aldığınız ücretlerle daha fazla yatırım yaparak daha üst klasman yarışlara ve turnuvalara katılarak başarıya adım adım ulaşmak sadece sizin elinizde. Race Team Manager bir yarış organizasyonunda söz sahibi olmanızı sağlıyor.

Race Team Manager ile nasıl bir taktik izleyeceğiniz tamamen size bırakılıyor. Hangisi sizin için daha önemli? Tesislerinizin yeterliliğimi, teknisyenlerinizin uzmanlığımı, aracınızın gücümü yoksa sürücülerinizin yeteneklerimi? Bu noktada yatırım yapacağınız alana dikkat ederek her kazandığınız yarışla üst klasmanlara bir adım daha yaklaşacaksınız. Race Team Manager Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir