Quantum Break Videosu Oyuncuları Büyüledi

Quantum Break

Quantum Break oyunu birçok oyun severi heyecanlandırmayı başardı. Özellikle duyurulan oyun detayları arasında yüksek grafikler, açık dünya özelliği ve kalitesi büyük bir kitleye ulaşabileceğini kanıtladı. Ancak bu noktada herkesin bu oyunu oynayabileceği konusu biraz merak konusu oldu. Zira Quantum Break sistem gereksinimleri normal bir oyun bilgisayarının da üzerinde bir optimum donanım arıyor.

Kaliteli bir oyun olduğundan muhakkak bu sistemlere değecek bir oyundur. Fakat buna karşın Quantum Break oyuncuları için şimdiden hazırlık sürecinin başlaması muhtemel. En basitinden Direct X 12 ile uyumlu bir ekran kartı sahibi olmayanların oyunu oynaması son derece zor denilebilir. Özellikle PC oyuncuları için Quantum Break oyunu tam bir eziyet haline dönüşebilecek.

Bu durum birazda geçtiğimiz günlerde duyurulan Steam haberinden sonra tekrar gündeme geldi. Oyun severler Quantum Break satın al işlemini Steam üzerinden yapamayacakları açıklandı. Bu noktada Microsoft Xbox One ve PC için aynı gün piyasaya süreceği oyunu PC kullanıcıları için Windows 10 Store bünyesine dahil edecek. Quantum Break satın almak için bu bağlantıyı kullanacaksınız.

Oyunun ana karakteri olan Jack Joyse ile efsanevi bir videoya şahit olduk. Toplam 7 dakikalık bir oynanış videosu ile karşımıza çıkan Quantum Break oyunu fragmanı yardımcı karakterimiz Will ve ana karakterimiz Jack ile düşmanların mücadelesini kapsıyor. Gerçekten görsel bir şölene imza atan geliştiriciler harika bir iş çıkarmışlar gibi gözüküyor. Aksiyon türü arasında 2016 yılının en çok beklenen oyunları arasında bulunan Quantum Break bu şekilde büyük bir rekora imza atabilecek potansiyelde olduğunu kanıtladı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir