Quantum Break Oyununun Görselleri Paylaşıldı

Quantum Break Oyununun Görselleri Paylaşıldı

Quantum Break oyunu ilk olarak 2015 yılının ortalarında duyuruldu. Xbox platformuna özel olan oyun için birçok oyun portalı övgü dolu sözlerle haberler yayınlıyor. Gerçekten bakıldığı zaman belki Xbox One için en büyük silahlardan birisi olarak görülebilir. Projenin başındaki sorumlu isim Sam Lake ise geliştirme aşamasının son dönemlerinde test ve rötuş işlemlerini yaptıklarını Twitter üzerinden duyurmuştu.

Çıkacağı günü dört gözle bekleyen oyuncular için Quantum Break çıkış tarihi geçtiğimiz ay açıklanmıştı. 5 Nisan 2016 itibariyle oyuncularla buluşacak olan oyunun geniş çaplı bir oyuncu kitlesine hitap edeceğine kesin gözüyle bakılıyor. Remedy Entertainment bünyesinde geliştirilen oyunun saf halinin bittiği ise bugün itibariyle anlaştı. Bir beta sürecinin olup olmayacağı henüz kesin olmayan oyun için test işlemleri stüdyoda devam ediyor. Hatta bazı oyun severler için sinir bozucu olabilecek bir görsel geçtiğimiz gün paylaşıldı.

Quantum Break oyunu hakkında araştırma yapıp takipte kalan oyuncular Sam Lake tarafından Twitter’da paylaşılan bir görselle yıkıldı diyebiliriz. Fotoğraf Remedy Entertainment geliştirme ofisinden bir kare olarak gözüküyor. Olayın kahramanı iki geliştirici ellerinde konsol önlerinde dev ekranda bir oyunla keyif yapıyor. Hangi oyunu oynadıklarını merak ediyorsanız elbette ki Quantum Break.

Oyunun test aşamasına geçildiğinin resmi bir kanıtı olmasının yanında geliştiricilerin bu keyifli sürecine gıpta eden birçok oyun sever tepki gösterdi. Daha çıkmasına 4 ay varken oyuna ait görselin paylaşılması bir noktada büyük bir heyecan yarattı denilebilir. Şuan için herkesin merakla beklediği bir şey varsa o da Quantum Break beta tarihleri oldu. Onun içinde henüz net bir açıklama olmayıp resmi bir bilgilendirme yapılmadığını söyleyelim.

Quantum Break

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir