PUBG Benzeri Oyunlar – 2020 PUBG Tarzı Oyunlar Listesi

Oyun dünyası içerisinde en çok tercih edilen isim olan PUBG içeriği ve rekabet gücü ile kullanıcısına ayrı bir heyecan katıyor. PUBG benzeri oyunlar ile arkadaşlarınızla güzel bir vakit geçirebilir ve oyunda liderliğinizi sürdürebilirsiniz. Bu tarz oyunlarda dikkat etmeniz gereken birkaç ayrıntı bulunuyor. Oyunlar size geniş bir konsept içerisinde sunuluyor. Öncelikle oyunun amacının ne olduğu nasıl oynandığı gibi detaylara vakıf olmanız daha iyi bir oyun oynama imkanı sunacaktır. PUBG alternatifi oyunlar silah ve oyuna hakimiyet açısından oldukça gelişmiştir. Playerunknown’s battlegrounds size yeni ekipman ve araçları sunar. Bu sayede oyunda daha iyi bir ilerleme sağlayabilirsiniz.

Playerunknown’s Battlegrounds Oyununda Liderliğinizi Koruyun

PUBG gibi oyunlar ücretsiz bir şekilde size sunulmaktadır. Oyun içerisinde geniş bir hareket kabiliyeti size sunulur. Oyunlarda yeni silahları keşfedebilir ve rekabet gücünüzü ileri seviyeye taşıyabilirsiniz. PUBG tarzı oyunlar sayesinde keyifli bir şekilde oyun oynayabilir ve zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Oyunları ister bilgisayarınızdan isterseniz de mobil üzerinden oynama şansı elde edebilirsiniz. PUBG benzeri oyunlar arasından seçim yaparak istediğinizi hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Bunun için aşağıda bulunan oyun türleri arasından tercihte bulunabilirsiniz. Oyunların kontrol düzeyleri de oldukça başarılıdır. Gözü yormayan grafikleri sayesinde profesyonel bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyunlarda silahlar da oldukça gelişmiştir. Silahların tepkime süreleri atışların daha iyi oluşmasına yardımcı oluyor.

PUBG Tarzı Oyunlar 2020

1- Cuisine Royale

Cuisine Royale, yeni çıkmış bir Battle Royale türünde bir oyundur. Özellikle benim gibi PUBG’den sıkılıp deneyecekseniz çok daha geniş ve kapsamlı bir oyun diyebilirim.

cuisine royale

Free to Play, yani tamamen ücretsiz olan oyunun yorumları son derece olumlu. Oyun 2.dünya savaşının ertesi sabahında geçiyor. Eski zamanlar olduğu için de etrafta tava tencere vs. oluyor. İlk etapta bunlarla savaşıyorsunuz. Oyunda 2.dünya savaşı döneminden kalma araçlar var bir sürü. Gelin avantajlarına yakından bakalım;

  • Oyunun grafikleri son derece iyi, PUBG’den daha başarılı.
  • Oyunun optimizasyon sıkıntısı yok, 1060 ile ultrada bile 120 FPS alıyorum.
  • Herhangi bir bug (oyun hatası) yok.
  • Ses kasma sistemi ve silah çeşitliliği oldukça yeterli ve başarılı. Son olarak ise… Arkadaşlar oyun EĞLENCELİ. Gerçekten bir battle royale oyunundan bu kadar zevk alacağımı hiç düşünmemiştim. Birini öldürdüğünüzde kişinin ses çıkarması ve sağa sola fırlaması inanılmaz komik gelecek size de.

cuisine royale kayıt

2- Fortnite

Fortnite, Epic Games’in 2017 yılında piyasaya sürdüğü ve FPS/TPS modunda oynanabilen bir battle royale oyunudur. CS:GO, Zula gibi oyunlar oynayanların pek çoğunun da sıkça bu oyuna geçiş yaptığını duyuyorum. Kendimin de bizzat başlangıçta ön yargıyla yaklaştığım görmezden geldiğim Fortnite, aslında son derece eğlenceli bir oyun. PUBG’ye kıyasla oyunlar daha kısa sürüyor ve sürekli 50 saat koşarak ömrünüz gitmiyor (PUBG bence walking simulator oyunudur). Bu yüzden sizlere de tavsiyem fortnite’a bir şans vermenizdir.

BONUS: League Of Angels – Heaven’s Fury

Son zamanlarda en fazla oynanan oyunlardan biri olan League Of Angels, Facebook ve web tarayıcıları aracılığı ile oynanabilen bir video oyunudur. Oyunu genel olarak ele alacak olursak; online oynanan bir savaş oyunudur, diyebiliriz. Oyun internet tabanlı online oyunlar arasında hızla popülerliğini artıran bir hal almış durumda. MMORPG (Devasa denilecek derecede çok oyuncunun online olarak oynadığı, çevrimiçi bir savaş oyunu) türleri arasında en çok oyuncuya sahip oyuncular arasında yer alıyor.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir