PS4 Drive Club Oyun İnceleme

ps4-drive-club-oyun-incelemesi

Oyun dünyasını derinden sarsan ve kullanıcıların yoğun bir şekilde talep gösterdiği drive club oyunu ile sınırlarınızı aşacaksınız. Uzun saatler boyunca hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz bu oyun diğer birçok oyun kategorisine göre oynanabilirliği yüksek ve oynanış mekanikleri son derece profesyonel olarak hazırlanmıştır.

Drive club oyunu geniş bir kitle tarafından sıkı sıkıya takip edilen Playstation 4 serisinin çıkış oyunu olarak karşımıza çıksa da bu oyun Playstation 4 modelinden yaklaşık 1 sene sonra raflardaki yerini almıştır. Playstation 4 konsolunun gerçekçiliğini bu oyunda en ince ayrıntısına kadar hissedecek ve gerçek manada bir yarış oyunundan zevk almaya başlayabileceksiniz.

Bu oyunun diğer yarış oyunlarına göre en büyük artılarından biri de Türkçe dil desteğidir. Aslında birçok kişi tarafından bu durum önemsiz gibi gözükmüş olsa da Türkçe dil desteğinin olması gerek ülkemizde gerekse başka ülkelerde yaşayan Türk vatandaşları tarafından oldukça dikkat çekici bir etki yaratmıştır diyebiliriz. Evolution Studios tarafından üretilen bu profesyonel yarış oyununun telif hakkı şuan için Sony firmasının elindedir.

Drive Club sadece Playstation 4 konsolu için tasarlanmış olup diğer oyun konsollarında ya da pc platformlarında maalesef ki oynayamayacaksınız. Bu durum oyuna biraz dezavantaj kazandırmış gibi gözükse de aslında oyunun kalitesi ve grafiklerinden ödün vermeden yapılan bu türden girişimler gerçek manada oyun sever kitle tarafından büyük artılar toplamaktadır. Bu oyunu diğer yarış oyunlarından ayıran en büyük özelliklerden biri de doyasıya rekabet imkanı sağlaması ve sizleri büyük bir yarışın içine çekmesidir. Diğer alışılagelmiş yarış oyunlarının içinde de rekabet olsa da burada başlı başına bir kapışma bir inat sizleri karşılıyor. Bu oyun ile boş vakitlerinizi doyasıya eğlenerek geçireceğinizden eminiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir