PS Vita Oyuncularına Sevindirici Haber!

Yeni piyasaya çıkan oyunlardan arasında PS Vita oyuncularına da sevindirici haber çok beklemeden geldi. Çıkış tarihi kesin belli olmasa da yapılan duyuruya dayanarak LittleBigPlanet Vita Marvel Super Hero Edition’nın, Kasım ayında çıkacağını söyleyebiliriz.

Oyuncuların vazgeçilmesi olan Sony PS Vita kusursuz bir platforma sahip. Son günlerde PS Vita’nın son durumu hakkında olumsuz yönde pek çok haber okuyoruz. Satışlarının azaldığı ve bundan ötürü riskli bir döneme girdiği düşünülen ve buna uygun haberler yazılan PS Vita’dan gelen son haber olumlu yöndeki gelişmeler arasında yer alıyor.

Sony PlayStation Blog tarafından yapılan son açıklamada; PS Vita oyununun LittleBigPlanet’ın en son çıkan ve en yeni sürümü olan ‘Marvel Super Hero’ yu, 19 Kasım 2014 tarihinde Avrupa ülkelerindeki oyuncuların indirebileceği bildirildi. Yapılan açıklamaya 19,99 Euro olan fiyat bilgisi eklemesi de yapıldı. Oyunun tam adı, LittleBigPlanet Vita Marvel Super Hero Edition şeklinde olup, başrolünde Marvel karakterleri yer alan oyun, şimdide PS Vita platformunda oyuncularla buluşacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir