PS Plus Mayıs Oyunları Açıklandı

PS Plus Mayıs Oyunları Açıklandı

PlayStation konsoluna sahip oyun severlerin yakından tanıdığı, diğer oyuncuların ise muhtemelen imrenerek takip ettiği bir sistem olan PS Plus Mayıs ayında da döktürüyor. Sony tarafından her ay düzenli olarak oyunculara ücretsiz sunulan bir takım yapımları barındıran takvimin Mayıs ayağı da açıklandı. Yine bir döneme damga vurmuş ve gerçekten oynanılası yüksek oyunlar seçilmesi ise gözlerin takıldığı ilk nokta oluyor. PlayStation 3, PlayStation 4 ve PlayStation Vita üzerine çıkış yapan oyunların paylaşıldığı PS Plus’ta bu ay dikkat çeken isimler beklentilerin üzerinde diyebiliriz.

Her ay düzenli olarak güncellenen ve duyurulan oyunların ay içerisinde tüm PS Plus kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulduğunu biliyoruz. Yeni bir aya girmek üzereyken PS kullanıcılarının da en merak ettiği detayların başında yer aldığına eminiz. Açıklanan liste birde PS Plus Mayıs listesi olarak video yapılarak paylaşılmış. Oyunlardan ufak kesitlere rastlamak ve buna göre ücretsiz olarak oyunlara sahip olmak sizin elinizde.

PS Plus Mayıs Ayı Ücretsiz Oyun Listesi

PS Plus Mayıs Ayı ücretsiz oyunlar arasında yer alan 6 farklı yapıma rastlıyoruz. Özellikle aralarında God of War, Bionic Commando ve Tropico 5 gibi ana akımda yer almayı başarmış oyunlar olduğunun altını çizmek gerekiyor.

  • Tropico 5 (PlayStation 4)
  • Table Top Racing: World Tour (PlayStation 4)
  • Bionic Commando Rearmed 2 (PlayStation 3)
  • LocoRoco Cocoreccho! (PlayStation 3)
  • Switch Galaxy Ultra (PlayStation Vita)
  • God of War: Ghost of Sparta (PlayStation Vita)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir