Project Palm İsmindeki Yeni Capcom Oyunu İlgi Çekti

project palm

Aslına bakarsanız bu oyun şuan içerisinde ismi de dahil olmak üzere tamamıyla gizemli bir biçimde bizlerle buluştu. Şuan için geliştirilme işleminin başladığına dair, çalışmaların ne zaman biteceğine dair ya da oyunun içerisinde neler olacağına dair hiçbir bilgiye sahip değiliz. Japon kaynaklı oyun portallarının duyurusuna dayanarak isminin Project Palm olarak lanse edildiği oyun Capcom tarafından henüz duyurulmadı. Ancak şöyle detaylara sahip olduğumuzu söyleyelim.

Capcom resmi web sitesi üzerinden yeni bir kısım oluşturarak oyun hakkındaki mevcut bilgileri buraya yansıttı. Adrese buraya tıklayarak ulaşmanız mümkün. Görüldüğü üzere Palm ismindeki kısımda elimizde bulunan Project Palm videosu ve görseli karşınıza çıkıyor. Bu noktada Capcom yeni oyunu Project Palm için ne zaman tam detayları sunacak hep beraber göreceğiz. Şuan için kesinleşen bir diğer detayında Japon ses sanatçısı olarak tanıdığımız Yuichiro Umehara ile ilgili. Oyundaki seslendirmelerde kendisini duyacağımız, aralarındaki anlaşmanın tamamlandığına dair detaylar belirtiliyor. Yani bir bakıma oyunun tüm işlemlerinin yavaş yavaş tamamlandığına şahit oluyoruz.

Project Palm Ne Zaman Duyurulacak?

Project Palm duyurusu için beklenen tarih 2 Ağustos 2016 olarak gözüküyor. Yani Salı günü saat 10.00 itibariyle bir duyuru yapılarak tüm dünyaya Project Palm oyunu tanıtılacak. Tanıtımdan kastımızda oyunun geliştirme süreci, türü, özellikleri ve buna benzer detaylardan ibaret. Keza henüz geliştirme aşamasında olduğu bile şüpheli.

Muhtemelen 2017 yılında bizlerle buluşması beklenen oyunun Devil May Cry 5, Resident Evil 7: Biohazard ve Deep Down gibi ana yapımlarla uğraşan Capcom tarafından yetiştirilebileceği ise düşük bir ihtimal. Hemen aşağıda yer alan Project Palm videosunu izleyebilirsiniz. Fakat oyun hakkında videoda tam anlamıyla net bilgiler sağlamıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir