Project Cars Yine mi Ertelendi ?

project-cars-ertelendi-mi 

Araba yarışı severlerin merakla beklediği oyun olan Project Cars oyunundan üzücü haber geldi.  Project Cars ne zaman çıkacak sorusu akıllara da soru işareti bıraktı! Özellikle araba yarışı sevenlerin merakla beklediği bu harika oyunu çıkış tarihinin ertelendiği yönündeki haberler ise bu oyunun fanlarını ve meraklılarını üzmüş durumdadır. Bu harika yarış oyunu özellikle yeni nesil bir araba yarışı olması özelliği ile bilinmekteydi.

Project Cars bu güne dek birçok defa ertelenerek oyunun bekleyenlerinin büyük bir tepkisiyle karşılaşmıştır. Üzülerek belirtmek gerekirse oyunun geliştirici olan Slightly Mad Studios firması bu harika oyunun çıkış tarihini Mayıs ayının ortaları olarak işaret etmektedir.  Üretici firma yaptığı açıklamalarda ise oyunun %99,9’unu tamamladıklarını fakat kalan %0.1 lik bölümünde, tahmin edilmesi basit olmayan türdeki hatalar meydana geldiğini söyleyerek oyunun çıkış tarihini ertelendiğini söylüyor.

 Yapımcı firma birkez daha bu oyunun sevenlerine özellikle bu oyunla birlikte yeni oyunda çığır açacak deneyimlerin oyun severleri beklediğini söylemektedir. Araba yarışı seven kişilere daha önce hiç hissetmedikleri kadar harika hisler sunan ve gerçekçi bir araba sürüş keyfi sunan bu kaliteli oyun da akıl almaz üretim hata payları nedeniyle yaşanan ertelenmeler kesinlikle tansiyonu yükseltmiş ve bu oyunun sevenlerini üzmüş durumdadır.

Oyun PS4,PC ve Xbox One adına geliştirilen Project cars için birde Wii U sürümü hakkında henüz tam bir bilgi de verilmemiş olduğunu sizlere belirtebiliriz. Fakat araba yarışını seven oyuncular ve özellikle bu harika oyunu seven kişiler bu ertelenme durumlarını hoş bulmadıklarını da forum sitelerinde ve oyunla ilgili yorum sitelerinde de dile getirmektedir. Önümüzdeki günlerde hakkında yeni haberlerinde yine çıkacağı bu harika araba yarışı oyununun en kısa sürede çıkmasını umuyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir