Project Cars Audi Genişletme DLC’si Çıktı Ancak Wii İçin İptal Oldu

Project Cars

Slighty Mad Studios’un başarılı oyunlarından bir tanesi olan Project Cars için genişleme paketi haberi duyuruldu. Xbox One, PC ve PS 4 cihazları üzerinde çıkışı yapılması beklenen paket içinde yepyeni özellikler barındırıyor. Oyuna farklı bir hava katacak olan bu paket sizlerin daha güçlü ve daha güzel görünümlü arabalar ile oyuna devam etmenizi sağlayacak. Oyun severlerin merakla beklediği DLC içerisinde sadece arabalar değil Yeni Zelanda’da bulunan devasa pisti de aktif hale getirecek. Bu sayede oyun içerisinde daha fazla aksiyon bulabileceksiniz.

Slightly Mad stüdyoları binlerce hayranı bulunan diğerlerine göre üst düzey görüntü kalitesine sahip yarış oyunu olan Project Cars için birde iptal kararı duyurdu. Wii U’da yayınlanacak olan sürümünün iptal etmesi büyük bir şoka sebep oldu. Oyun severlerin merakla sorduğu ve bir o kadar merakla beklediği sorunun cevabı ise geciktirmeden yapıldı.

Project Cars oyununu Wii U cihazı üzerinde yeterli donanıma sahip olmaması gerekçesiyle iptal edilmiş. Oyunu bu yüzden Wii U platformunda sunmayacak olan yapımcı firma konu hakkında farklı açıklamalar yapmadı. Bu durumun mevcut Project Cars oyuncularını etkilemeyeceğinin altı çizildi. Wii U konsolunun daha fazla donanıma ihtiyacı olduğunu düşündüklerini ve bu konu üzerinde yoğunlaşacaklarını bildirdi. Yeni tasarlanan Wii U cihazı sayesinde istediğiniz oyunu özellikle Project Cars’ın yeni versiyonunu rahatlıkla oynayabileceksiniz ve keyfin zirvesine çıkabileceksiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir