Priston Tale 2 Karakterler ve Özellikleri

Priston Tale 2 Karakterler ve Özellikleri

Priston Tale 2 Online İnceleme

Priston Tale 2, grafiklere önem veren kişilerin seveceği, Avrupa’da milyonlarca kişinin oynadığı ve ülkemizde Türkçe olarak oynanabilen ücretsiz MMORPG oyunlarından biridir. Gamerkraft oyunu Türkçeye çevirmiş Gamebridger ise oyun severlere paylaşmıştır. Priston Tale 2 Unreal motoru kullanarak üstün grafikten taviz vermek istememiş. Karakter şekillerinin güzel olmasının yanı sıra çevredeki dizaynlarda da ayrıntı iyi düşünülmüş. Rakipleriniz ile savaşırken çıkan ışıklar ve sıvı oyuna hoş bir hava katmış.

Priston Tale 2’de 3 tür ırk var, Sopphetio, Morion ve Tempskron ırklarındaki her bir karakter işinde uzman savaş taktikleri kullanmaktadır. Farklı karakter almak için değişik hesaplar açmanıza gerek yok, 6 tür karakteri aynı hesapta bulundurabiliyorsunuz.

Karakterler ve Özellikleri

Priston Tale 2 oyunundaki karakterlerin özellikleri şu şekilde;

Knight: Tek eline aldığı devasa kılıcı ile korku salan bu karakter iki eliyle de küçük kılıçlar kullanarak rakibini alt eder. Hafif büyü güçleri bulunur ama büyücülerdeki kadar iyi bir şey beklemeyin.

Disciple: Bu karakterler beyin güçlerini kullanma yeteneğine sahiptirler, sihirli güçleri ile inanılmaz şeyler yapabilirler.

Fighter: Yalnızca erkeklerin olduğu bu karakter tek veya iki el kılıç kullanabilir. Zeki ve kabiliyetli bu savaşçı balta ile de savaşarak ortalığı duman edebilir.

Huntress: Bu karakter uzak mesafede etkilidir, yalnızca bayanlardan oluşur, Archer olursanız ok atarsınız, Atlanta olursanız da mızrak kullanabilirsiniz.

Rogue: Bu hızlı karakterler düşmanlarına tuzak kurarak hiç beklemedikleri anda onları avlarlar. Hançer kullanan bu karakter ilerleyen aşamalarda zehirli oklar ile rakiplerini yok ederler.

Pilgrim: Ölmüş hayvanları hayata döndürme gibi ilginç özelliği olan bu karakter yakın mesafede hançerle, uzak mesafeden de büyülerle düşmanlarına korku salarlar.

Priston Tale 2 oyunundaki karakterlerin özellikleri gördüğünüz gibi, hangi karakter sizi yansıtıyorsa ve çok eğleneceğinizi düşünüyorsanız birini seçin ve oyuna başlayın. Karar veremediyseniz 6 karakteri seçip sırayla deneyin ve usta olduğunuz karakterle oyuna devam edin.

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir