Prime World Benzeri Oyunlar – 2020 Prime World Tarzı Oyunlar Listesi

Aksiyon ve savaşın savaş oyunlarını sevenler için oldukça ideal oyun seçenekleri arasında yer alıyor. Oyunu oynamaya başladıkça çözüyor Levelleri atlayarak karakterlerine özel güçler eklemesini sağlarsınız. Online olarak oynayabileceğiniz ve harika görsel efektleri ile ön plana çıkan oyun günümüzde en çok tercih edilen aksiyon ve savaş oyunları arasında yer almayı başarmıştır. Oyun severler tarafından çok sevilen ve sıklıkla tercih edilen oyun arkadaşlarınız ile oyun oynarken sohbet etme imkanı da sunuyor.

Bu Tarz Oyunlar Savaş Ve Aksiyonu Bir Arada Sunuyor

Prime World alternatifi oyunlar ile siz de savaş ve aksiyon dolu eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız, birçok seçenekten yararlanabilirsiniz. Oyuna başladığınızda öncelikle karakterinizi geliştirmek için belli görevleri yerine getirmeniz gerekiyor. Bu görevleri yerine getirdikçe ve bölümler geçtikçe daha güçlenerek oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Prime World gibi oyunlar aradığınızda günümüzde bu tarz birçok oyun bulunuyor. Fakat burada dikkat etmeniz gereken önemli etkenlerden bir tanesi oyunun beklentinizi karşılayıp, karşılamayacağından emin olmanızdır. Bunu da oyunun özelliklerine bakarak öğrenebilirsiniz.

Prime World tarzı oyunlar oyuncuların ilgisini çekmekte olup, siz de sitemizden bu oyunlara göz atarak listemizi inceleyebilirsiniz. Sizin için oluşturmuş olduğumuz en özel oyunlardan oluşan Prime World benzeri oyunlar arasından istediğinizi seçerek oynama fırsatı bulabilir ve bu deneyimi arkadaşlarınızla birlikte yaşayarak benzersiz ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Prime World Tarzı Oyunlar 2020

1- League Of Angels – Heaven’s Fury

Listemizin ilk sırasını şüphesiz bizim de severek oynadığımız LOA 4 alıyor. Son zamanlarda en fazla oynanan oyunlardan biri olan League Of Angels, Facebook ve web tarayıcıları aracılığı ile oynanabilen bir video oyunudur. Oyunu genel olarak ele alacak olursak; online oynanan bir savaş oyunudur, diyebiliriz. Oyun internet tabanlı online oyunlar arasında hızla popülerliğini artıran bir hal almış durumda. MMORPG (Devasa denilecek derecede çok oyuncunun online olarak oynadığı, çevrimiçi bir savaş oyunu) türleri arasında en çok oyuncuya sahip oyuncular arasında yer alıyor.

3- Metin 2

2003 yılında ilk olarak Kore ve Çin tarafından piyasaya sürülen video oyunu Metin 2, MMORPG yapısındadır. Yani devasa nitelikte çoklu oyuncu ile oynanabilen, çevrimiçi oynanan ve online olan bir rol yapma oyunudur. Oyun, üç büyük imparatorluktan bahseden ve bu üç imparatorun hayatını, yaşadıklarını ve savaşını ele alan bir oyundur.

metin2 kayıt

Prime World Oyunu Hakkında Bilgi;

Açılışı bu sene gerçekleşen 2013’ün yeni strateji oyunları arasında yerini alan MOBA oyunu Prime World, oyunculara oldukça tecrübeli bir ekip tarafından sunuluyor. Heroes of Might & Magic V, Blitzkrieg ve Etherlords’un yaratıcılarından yeni online macera ve strateji oyunu Prime World’de oyuncular teknoloji ile büyünün birleştiği noktada yer alıyor. Prime World’de oyuncular bir sürü karakter arasından kendilerine uygun karakteri seçerek arkadaşları ile birlikte galibiyet, onur ve paha biçilemez Prime için savaşıyor!

Macera ve stratejiyi bir arada içerisinde barındıran MMO oyunu Prime World, RTS oyunlarına yeni bir boyut kazandırarak oyunculara karakterlerini sadece savaş alanında geliştirme imkanı değil, aynı zamanda kendilerine ait kalede savaşta kullanılacak olan ölümcül yetenek kombinasyonlarını seçme ve mükemmeleştirme imkanı da tanıyor. Bu sayede, oyunun geniş yetenekler yelpazesinde herkesin kendi oyun tarzına uygun benzersiz bir karakter yaratması sağlanıyor.

Mobil cihazlarda Prime World

Oyuncular, Prime World’un yeni oyun modlarını tablet veya mobil telefonlarla oynayabiliyor. Prime World’un mobil cihazlarda çalışması oyunun her yerde ve her an oynanabilir olması anlamına geliyor. Telefon veya mobil cihazınıza özel olarak indireceğiniz Prime World sürümü sayesinde rahatlıkla mobil cihazlarda Prime World oynayabilirsiniz.

Prime World Evreni Hakkında

Prime World, temelde iki ulus arasında geçen amansız savaşı konu alıyor: Dok İmparatorluğu ve Adornia Krallığı. Bu iki rakip, çok değerli bir kaynak olan Prime için sürekli savaş halindedir. Daha fazla prime kazanan rakip, savaşın devamında üstünlük sağlayabilecektir. Prime çok değerli bir enerji kaynağı ve kullananlara inanılmaz özel güçler kazandıran bir elementtir. Prime ayrıca herkesin ihtiyaç duyduğu bir şeydir. Özetle Prime’ı kontrol eden, dünyayı kontrol eder…

Eskiden tepeden izleyerek oynadığımız strateji oyunlarında fare kullanarak işçileri yönlendirmek, kaleler inşa etmek ve kuş bakışı bunları seyretmek yerine Prime World ile bu yapıların arasında bizzat yer alıyor ve tüm bu olup bitene kendi karakterinizle müdahale edebiliyorsunuz. Nival tarafından geliştirilen oyun bugün 7 farklı bölgede yayında. Yayına başladığı günden beri bir çok ödüle de layık görüldü. Tamamen ücretsiz olarak oynanabilen MMORTS oyunu Prime World, DoTA’ya da oldukça benziyor.

6 comments

  1. salam.oyun superdi. oynamaga deyecek oyun amma 1 sorun var oda turk ve azeri az var..aekdas bulmakda zorr.coku ingilis ve rus ..bu oyunda turk ve azeri cok olarsa bu oyun super olur…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir