Prey For The Gods Oyunu Duyuruldu

preyfor

Prey Of The Gods oyunu geçtiğimiz günlerde duyuruldu. Birçok kişiye göre Shadow Of The Colossus isimli oyuna benzetilen yapım oldukça etkileyici bir hikâyeyle bize sunulacak. Hayatta kalma oyunlarının arasında yer alacak olan bu yeni proje ile ıssız bir buzul adasında karakterimizi yöneteceğiz. PC için geliştirilen oyun buzul çağına girmiş dünyayı kurtarmamızla başlayacak.

Anlaşılmayan sebeplerden dolayı gelen kışın bir türlü bitmemesi birçok bilim insanının canını sıkar. Dolayısıyla bir kahraman ararlar ki bunun sebebini araştırabilsinler. Bu kahramanın kim olduğunu anlamanız gerekiyor. Evet, kesinlikle sizsiniz ve bu zorlu görevi insanlık ve dünyamız için yapmak zorundasınız. Bu uğurda karşınıza çok tehlikeli görevler çıkacak. Yaşamınızla dünya yaşamı arasında ki ince çizgide boğulabilme ihtimaliniz var. Ancak her şeye rağmen bunu başarıyla çözmeniz gerektiğini unutmayın.

Shadow Of The Colossus oyunu da bundan yıllar önce bu tarz bir hikâyeyle bizlerle buluşmuştu. No Matter Studios tarafından üretilen oyun oldukça küçük bir ekip tarafından kısıtlı bir bütçeyle yapılıyor. Ancak oyunun oyuncuya sunmak istedikleri bununla tamamıyla ters orantılı olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça kasvetli bir çevre düzenlemesiyle grafiklerindeki zaman mekan uyumunu çok iyi yansıtıyor. Aynı zamanda hikâyesindeki harika kurgu sayesinde birçok kişinin favori oyunu olma yolunda hızla ilerliyor.

Oyun deneyimlerine ortalama 10 yıl önce başlayan bir oyuncunun Shadow Of The Colossus hakkında düşündüğü çok olumlu düşünceler vardır. İşte sizi o günlere geri döndürecek olan bu yapımında amacı bu. Bundan bir 10 yıl sonra da aynı düşünceleri size yaşatabilmek. Sadece PC için geliştirilmesi birçok oyuncuyu üzse de Prey For The Gods oyunu çok yönlü bir oyuncu grubuna sahip olacak gibi duruyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir