Popüler Mobil Oyun Tekken Card Tournament

tekken-card-tournement-mobil-oyun-incelemesi
Tekken Card Tournament hepimizin çocukluğunu atari başına kilitleyen efsanevi Tekken oyununun mobil versiyonu. Android tabanlı oyun Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ekstradan oyun içi satın alma opsiyonları bulunan oyun Tekkene göre biraz daha gelişmiş diyebiliriz. Oyuna getirilen Card Tournament özelliği sahip olduğunuz kartlar ile kullanacağınız ekstra güçleri taktiksel ve stratejik olarak kullanmanız odaklı bir sistem. Ne kadar stratejik oynarsanız o kadar kazanıyorsunuz.

Tekken oyunu acımasız dövüş sahneleri ve birbirinden korkunç dövüşçüleriyle efsanevi ve etkileyici bir dövüş oyunudur. Tekken Card Tournament aynı versiyonun devamı niteliğindedir ve kalitesinden ödün vermemiş. Çeşitli dövüş arenaları ve çok sayıda dövüşçünün birbiriyle kapıştığı bu inanılmaz mücadele oldukça kıran kırana geçiyor. Aynı zamanda kart sistemiyle beraber yeni bir soluk gelmiş diyebiliriz oyuna. Oyunda kart oluşturabilmek ya da kartları kazanabilmek için dövüşleri kazanarak elinizdeki kartla stratejik hamleler yapmanız gerekiyor.

Aksi halde kartlarınızı çoğaltamıyorsunuz. Aynı zamanda ekstra özelliklerden ve özel yeteneklerden mahrum kalıyorsunuz. Gerçekten çok iyi bir grafik motoru kullanılmış oyunda. Mobil oyun olmasına karşın konsol oyunu hissiyatı veriyor. 3D görüntülerle bezenmiş oyunda yetenek grafikleri ve üstün yapay zeka dikkat çeken özelliklerin başında yer alıyor. Eski oyunlarda yer alan çeşitli açıklar kapatılırken sürekli güncellenerek yenilikler ekleniyor oyuna. Android tabanlı olması her yerde oynama imkanı sunuyor.

Son güncellemesiyle beraber Tekken Card Tournament oyunu çiftli oyun modunuda devreye sokarak arkadaşlarınızla keyifli dövüş anları yaşamanıza olanak sağladı. Normal dövüş oyunlarını sevmeyen ama işin içine mantık girince hoşlanan insanlardansanız bu oyun sizin için biçilmiş kaftan. Son derece akıcı bir oyun ve ara yüzü muhteşem. Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak Tekken Card Tournament olarak aratarak bulmanız mümkün.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir