Pokemon GO: Decathlon Etkinliği

pokemon go Decathlon etkinliği

Son bir haftadır ciddi bir ritüele dönüşen Pokemon GO artık dur durak bilmiyor. Yavaş yavaş her cep telefonuna yüklenmeye başlanmışken mağazalarında bunu reklama dönüştürmesi kaçınılmaz olurdu. Uzun süredir sosyal medyada Pokemon GO ile ilgili reklamlar gördüğümüz, farklı firmaların bu noktada bize görseller sunduğu malumunuz. Ancak bu kez resmen canlı bir etkinlik söz konusu olacak. İstanbul Bayrampaşa’da bulunan Forum İstanbul’da bulunan Decathlon mağazası ise etkinliğin şuan için sahibi diyebiliriz. Mağaza tüm Pokemon GO oyuncularına eşsiz bir macera sunacak. Bu noktada maceranın ismi ise Decathlon ile PokeMaraton olarak lanse ediliyor. Şuanda sosyal medyada yoğun bir talep olduğunu gördüğümüzde oyunun ne kadar geniş bir kitleye yayıldığını görebiliyoruz.

Ülkemizle sınırlı olmayan bu durum devlet başkanlarının, İngiltere askerlerinin, hatta ve hatta ünlü futbolcu ve sanatçıların dahi oynadığı bir oyuna dönüştü. Artık önü kesilemeyecek bir hızla büyüyen Pokemon GO indirme çılgınlığı APK kirliliğini de beraberinde getiriyor. Kısa süre sonra resmi olarak çıkış yaptığında daha güvenilir bir biçimde oynanabileceğinin altını çizelim. Haberimize geri dönecek olursak Türkiye’deki ilk Pokemon GO etkinliği planlama aşamasından yürütme aşamasına geçmiş bulunuyor.

Pokemon GO Decathlon PokeMaraton Ne Zaman Yapılacak?

Pokemon avcıları bu haberin ardından direkt olarak yerlerini ayırtmaya başladılar bile. Eğer sende burada olmalıyım diyenlerdensen hem Pokemon yakalamak, hem kafa dengi insanlarla birlikte olup tanışmak hem de harika bir etkinlikte boy göstermek için tarihi aklına kazı.

Pokemon Go Decathlon buluşması 17 Temmuz 2016 tarihinde yani bugün gerçekleşecek. Saat öğleden sonra 14.00 sularında yapılacak olan bu etkinlikte sınırsız bir Poke muhabbet seni bekliyor. Decathlon resmi facebook sayfası üzerinden gerekli tüm bilgilere ulaşman mümkün.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir