PlayStation Plus Temmuz Oyunları Duyuruldu

playstation plus temmuz oyunları duyuruldu

Her ay olduğu gibi Sony yine birbirinden özel oyunları PlayStation Plus üzerinden ücretsiz olarak dağıtıyor. Hatırlayacaksınız geçtiğimiz günlerde Xbox Games with Gold içeriğine ait ücretsiz oyunları sizlerle paylaşmıştık. Bunun ardından tüm gözler Plus’a döndü. Çünkü şöyle bir gerçek var ki uzun zamandan beri PlayStation Plus özellikle PS4 oyuncularını memnun edemiyordu. Bu durumu değiştirmek içinse Haziran ayında büyük bir girişim yapıldı ve NBA 2K16 ücretsiz olarak Plus üyelerine sunuldu.

Bu memnuniyet dozajını bir nebze istenilen seviyelere getirirken bunu sürdürmeye kararlı gözüken Sony Temmuz ayı içinde özel bir oyunu oyuncularına sunmaya hazırlanıyor. Açıklanan PlayStation Plus Temmuz oyunları arasında Saints Row: Gat out of Hell oyunu yer alıyor. Bu denli as bir oyunu sunmaları zaten doğrudan oyun severlerin takdir edeceği bir durumken yanında da Furi oyununu sunuyorlar. Aynı şekilde ikişer oyunda her ay olduğu gibi PlayStation 3 ve Vita oyuncularına bedava veriliyor.

PlayStation Plus Temmuz Bedava Oyun Listesi

PlayStation Plus Temmuz ayı bedava oyun listesi için en dikkat çeken isim Saints Row gibi gözüküyor fakat Call of Juarez: Bound in Blood oyunu da PS3 kullanıcılarına sunuluyor. Vita içinse gündemi efsanevi seri Prince of Persia: Revelation belirleyecek gibi duruyor. Hatırlatmakta fayda var; PlayStation Plus oyunları bedava indirilebilir olup her ayın ilk Salı günü bizlere sunuluyor. Bu yüzden oyunları 5 Temmuz 2016 tarihinden itibaren edinebilirsiniz.

PlayStation 4

  • Saints Row: Gat Out of Hell
  • Furi

PlayStation 3

  • Call of Juarez: Bound in Blood
  • Fat Princess

PlayStation Vita

  • Prince of Persia: Revelation
  • Oreshika: Tainted Bloodlines

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir