PlayStation Plus Ağustos Oyunları Açıklandı

PlayStation Plus Ağustos Oyunları Açıklandı

Hatırlayacağınız üzere Games with Gold Ağustos oyunları ile alakalı haberimizde sizlere bu ay hangi yapımlara ücretsiz erişebileceğinizi aktarmıştık. Xbox konsolunu kullananlara Microsoft tarafından verilen bu haberin hemen ertesi günü ise Sony PlayStation oyuncuları için PlayStation Plus Ağustos oyunlarını duyurdu. Tabi şöyle bir baktığımızda bu ayın biraz durgun geçeceğini söylemeliyiz. Xbox içinde çok majör oyunlar sunulmamıştı. Baktığımız zaman PlayStation Ağustos ayı bedava oyunları arasında da çok büyük yapımlar yok.

Belki PlayStation 3 için Yakuza 5 oyunu bir noktada ayrı tutulabilir. Geri kalan yapımların çok büyük A+ yapımlar olduğunu söylemek yanlış olacaktır. Yine de ücretsiz olarak edinebileceğiniz kaliteli oyunlar olduklarını vurgulamakta fayda görüyoruz. Bu senenin durgun dönemi olarak yazın geçeceğini bizlere gösteren PlayStation Plus Ağustos oyunları aşağıdaki gibi sıralanıyor.

PlayStation Plus Ağustos Oyunları

Her zaman olduğu gibi ayın ilk Salı günü yani 2 Ağustos tarihinde bizlerle buluşacak olan bu oyunlar için geç kalmayın.

PlayStation 4

  • Rebel Galaxy
  • Tricky Towers

PlayStation 3

  • Yakuza 5
  • Retro/Grade

PlayStation Vita

  • Patapon 3

PlayStation 4 & PlayStation 3 & PlayStation Vita

  • Ultratron

Konsept olarak Yakuza 5 bilindik olmakla beraber diğer oyunlar hakkında da bilgi vermekte fayda görüyoruz. Örneğin Ultratron tüm PS platformlarında oynanabilen, iki analog çubukla kontrol sağladığımız bir shooter oyunu. Bununla beraber Patapon 3 içinde daha evvel PSP için çıkan bir RPG oyunu olduğunu hatırlatalım. Rebel Galaxy ile uzay ve savaş teması, Tricky Towers ile ise bulmaca oyunuyla karşılaşacağız. En garip olan oyunun ise Retro/Grade olduğunu, müzik temasının üzerine kurulmasına karşın zamanda yolculuk gibi fonksiyonları bize sunduğunu belirtelim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir