PlayStation Meeting 2016 Canlı Yayın İle Tüm Dünyaya Açılacak

playstation-meeting-2016-canli-yayin

PlayStation Meeting organizasyonları her zaman yeni PlayStation modelleri ya da Sony odaklı yeni oyunların tanıtımı için büyük bir silah olarak görülmüştür. Örneğin PS4 konsolunun tanıtımı PSM 2013 etkinliğinde yapılmıştı. New York’ta düzenlenen ve Sony Interactive Entertainment bünyesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlerin göz önünde olduğu bu organizasyonlarda gerçek anlamda teknolojiye doyduğumuz bir gerçek. Zannedilenin aksine yalnızca oyun dünyasına değil aynı zamanda Sony cephesindeki tüm yeniliklere gebe bir konferans. Tabi ki ana konuğunun PlayStation olduğunu ve tamamen dikkatlerin burada olduğunu hatırlatmayı da ihmal etmemek lazım.

PlayStation Meeting 2016 canlı yayın ile izlenebilir olacak ve tüm dünyada eş zamanlı olarak izlenebilecek. Bu duyuruyu yapan Sony tüm dünyada aynı etkiyi yaratmaya kararlı gibi duruyor. Çünkü bu sene gövde gösterisi zamanı ve beklenen iki yeni konsol modeli gelmek üzere diyebiliriz. Bir dönem PlayStation 4.5 olarak lanse edilen, sonrasında ise PlayStation 4 Neo adıyla netleştirilen sanal gerçekliğe uyumlu yeni konsol neredeyse avuçlarımızda sayılır. Üstelik neredeyse bir seneyi geçkin zamandan beri gündemden bir an olsun düşmeyen, geçtiğimiz hafta kutu ve görsellerle ortalığı karıştıran PlayStation 4 Slim kasa içinde beklenen lansman burada yapılacak.

PlayStation Meeting 2016 Canlı Yayını Ne Zaman Başlayacak?

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var ki yayın farklı mecralarda bulunmayabilir. Yani PlayStation.com üzerinden yapılacak olan yayının YouTube gibi yayın mecralarına da yansıtılıp yansıtılmayacağı konusuna bir açıklık getirilmedi. Bu yüzden PlayStation Meeting canlı yayını izlemek için resmi siteye girmeniz yeterli olacak.

Saat 22.00 sıralarında başlayan etkinlik 7 Eylül’de start alıp tanıtımlarla, oyunlarla, ürünlerle ve bolca yenilikle devam edecek. Sizde bu muhteşem organizasyondaki yerinizi alın. Şu sıralar canlı yayında izleyebileceğiniz bir PS modelini ilk görenlerden birisi olmak heyecan verici olmalı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir