Pirate Storm Online

Pirate Storm İnceleme

Denizde savaşmayı seviyorsanız bu web tabanlı Prate Storm Online’ı mutlaka denemelisiniz. Kurulum ve gereksinimler gibi şeylerle uğraşmak zorunda kalmadan oynanabilen kaliteli bir strateji oyunudur. 3 geniş alan, 12 parça harita ile sıkılmanıza fırsat bırakmıyor, browser oyunu olmasına rağmen ses ve grafikleri gerçekten de çok tatmin edici.

Bu MMORPG oyununda arkadaşlarınızla bir ekip kurarak klan oluşturun ve etrafınıza korku dolu anlar yaşatın. Oyunda seçtiğiniz geminizi istediğiniz gibi geliştirebiliyorsunuz, yola çıktığınızda hazineler bularak para kazanıp daha hızlı gelişim sağlayabilirsiniz.

Dünyanın en korkunç denizlerinde canavarlarla mücadele etmenin yanı sıra deniz korsanları ile de savaşarak hayatta kalmalısınız. Düşmanlarınıza karşı direnmek ve hayata tutunmak için büyük savaş gemilerine, güçlü silahlara ihtiyacınız olacak, ve en önemlisi bütün bu tehlikeli işlere korkmadan göğüs gerecek kaptan gerekiyor, stratejinizi düzgün belirleyerek büyük denizin üstesinden gelmelisiniz.

Prate Storm’daki liman şehirlerinin grafiklerini görünce çok şaşıracaksınız! Eğlenceli görevler ile seçtiğiniz karakterleri geliştirerek savaş dünyasında etkili bir ekip kurabilirsiniz. Online oyunları tek başına oynamayı sevmeyenler ise arkadaşlarını davet ederek keyifli anlar geçirebiliyor. Oyuna ücretsiz olarak kayıt olun ve siz de denizlerin hakimi olmak için yerinizi alın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir