Phantomers Yeni MMOFPS Oyunu

Phantomers

Online MMOFPS denildiği zaman akla birçok farklı oyun geliyor ama piyasaya son zamanlarda dahil olan ve halen geliştirilen Phantomers oyunu da gelecek vaat ediyor. Bu oyun Kore’de bulunan bir oyun geliştirme firması olan Dream Execution tarafından sunulmaktadır. Jindo oyun motorunu üreten bu firma oyun için de bunu kullanmaktadır. Firmanın bu oyunu oldukça başarılı bir yükselişe geçmiştir. 2015 yılında Türkiye’de de oynanmaya başlanacak bu oyun için anlaşılan firma NTTGame’dir. Bu firma biliyorsunuz ki daha önce de Knight Online oyunu ile kendi adını duyurmuştu.

Phantomers oyunu online olarak takım halinde oynanabileceği gibi bireysel de oynanabilmektedir. Bu durumda farklı kişilere karşı ve farklı kişilerle birlikte oynama olanağınız olmaktadır. Oyun içerisinde 5 farklı mod bulunmaktadır. Bu modlardan bir tanesi Team Deatmatch’dir. Bu modda bildiğiniz gibi öldükçe yeniden kendi alanınızda doğar ve oyuna devam edersiniz. Diğer modlar ise Search and Destroy, Free for All, Domination ve Headquarter bulunmaktadır. Bu modlar diğer mmofps oyunlarından aşina olduğunuz modlardır.

Oyun içerisinde birçok farklı harita bulunmaktadır. Son yapılan açıklamaya ve güncellemelere göre oyunda 13 harita bulunuyor. Bu haritaların hepsi de kendilerine özel tasarımlara ve ortamlara sahiptir. Tamamen çeşitlilik sağlanan bu haritalar ile monoton bir oynanışın da önüne geçilmektedir. Oyunda amacınız modların türüne göre değişiklik gösterse de tek amacınızın rakibinizi en hızlı şekilde yenmek olduğunu unutmayın.

Bu oyunda kullanabileceğiniz birçok farklı otomatik silah çeşidi bulunmaktadır. Bu silahlar sizin kullandıklarınız gibi değil de bir yere kurabildiğiniz silahlardır. Bu sistemler sayesinde siz orada olmasanız bile otomatik olarak alana giren düşmana ateş açılacaktır. Sniper, rifleman, pointman, engineer ve destroyer gibi 5 farklı sınıf da bu oyunda yer almaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir