Peta City Sınıflar ve Modlar

Peta City, Rice Games aracılığı ile Türkçe dil seçeneği ile online oyun severlerin karşısına çıktı. Bu mmofps oyununu oynarken kendinizi bir bilim kurgu filminin içerisinde hissedeceksiniz. Peta city ilginç silah çeşitleri, oyun modları ve efektleri ile mmofps oyunlarında çığır açacak gibi görünüyor. Peta city çocuklardan çok yetişkin bir kitleyi hedef almış görünüyor, keskin nişancı, komando, akıncı gibi 3 tür sınıfı bünyesinde barındırarak oyunculara farklı tatlar yaşatacak.

Peta City Sınıflar

Her sınıfta bulunan karakter birbirinde değişik özelliklere sahip olduğu gibi 3 sınıfın da ortak özellikleri bulunabiliyor. Örneğin duvara basıp sıçrama özelliği 3 sınıfta da bulunuyor. Oyun tek düzelikten kurtulmak için farklı modlar barındırıyor. Oyunda komando sınıfı ağır makineli tüfekler ile ortalığı kasıp kavuruyorlar. Yavaş hareket etmelerine rağmen silahları çok güçlü olduklarından kalabalık yerlerde etkililer. Sniper sınıfı ise uzak mesafede dürbünlü tüfekle hedefleri avlıyorlar. V tuşu ile kendinizi görünmez bir hale sokabilirsiniz. Akıncı sınıfları ise yakın mesafe silahları olan uzi ve pompalı kullanıyor, bu çevik sınıfa dikkat etmeniz de fayda var.

Peta City Modları

Peta City Online’da bomba kurma, sabotaj planı, alan savunma, bayrak kapma, zombiler ve ölüm maçı gibi bir birinden zevkli modlar bulunmaktadır. Savaşların eğlenceli olabilmesi için Peta City’de haritalar olabildiğince geniş tutulmuş. 16 kişi oyuna girerek eşit gruplarda karşılıklı savaşabilirsiniz. Eğer bir mmofps tutkunuysanız bu oyunun ses ve görüntü efektlerini test etmenizi tavsiye ediyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir