Peta City İle Para Kazanın

Peta City oynayanlarına eşsiz bir FPS deneyimi yaşatmayı hedefleyen çok güzel bir aksiyon oyunudur. Yapımını Galaxy Gate firmasının gerçekleştirdiği FPS oyun Peta City, Türkiye’de Rise Game tarafından FPS severlerle buluşturuluyor.  Oyunda Komando / Keskin Nişancı / Akıncı gibi farklı tarzda karakter seçeneği bulunmaktadır,  Rise Game İş Geliştirme Müdürü Bülent Demirkaya “Yıllardır Aranan Oyun” diye övgüyle oyunundan bahsederken RISE game internet kafe sahiplerine daha güzel bir haber verdi. Kafe sahipleri internet kafalerindeki bilgisayarlara ne kadar çok bu oyunu oynatırlarsa o kadar çok para kazanacaklar.

Yanlış duymadınız Türkiye de ilk defa kendini düşünmeyen hem bireysel hemde kurumsal oyuncularını düşünen bir firma ile karşı karşıyayız, RISE game Türiye de ilk defa “OYNAT KAZAN” sistemi oluşturmuş bulunmaktadır yani eğer siz bir internet kafe sahibiyseniz müşterilerinize bu oyunu oynattıkça hem oyun içi hem de normal para kazanabileceksiniz

Diyelim ki kafenizdeki 10 bilgisayar günde 4 saat boyunca Peta City oynadı. 10×4= 40 ve 40×30 gün= Aylık 1200 saat 1200 = 120 TL Rise Game E-pin(Rise Credit) bunların yanında ekstra eşyalar, fazladan experience puan artışı, oyun içi özel ekipmanlar, yalnızca sizin kafenizde kullanılabilecek silahlar, anında güncelleme içerikleri kazanabilirsiniz.

Üstelik kazandığınız E-pin RISE Credit’leri satabilirsiniz . Bu işten para kazanmak isterseniz benim size tavsiyem Peta City’nin turnuvalarını düzenleyin günde 10 masa 4 saat yerine 20 masa 10 saatten para kazanın üstelik kazanacağınz e-pinleride turnuvanın kazananlarına hediye edin. Eğer kafeniz varsa ve bu iş aklınıza yattıysa buradan başvurabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir