PES Collection Mobil Futbol Oyunu

PES Collection
PES Collection oyunu Android tabanlı bir oyundur ve akıllı telefonlarınızda oynayabildiğiniz gibi tabletlerle de uyumludur. Android 2.3 üzeri tüm versiyonlarda çalışmaktadır. PES Collection size hayalinizi süsleyen bir takımı kurmak için olanak verir. Derin bir yıldız havuzuna sahip oyun aynı zamanda lisanslı Konami ürünlerini yanı sıra birebir UEFA ligi ile heyecanı en doruk noktaya çıkartıyor. Tüm bu özellikleriyle hayalindeki takımı yaratmaya çalışan 10 milyona yakın oyuncuyu kendisine bağlayan oyun sizi de bu dünyaya davet ediyor.

PES Collection başladığınız an amatör oyuncularla bir takım kurarak çeşitli maç ve turnuvalara katılacağınız bir futbol simülatörü. Bu noktadan sonra sizin için tek gaye kazanmak ve yeni kartlar elde ederek oyuncularınızın enerjilerini doldurmak. Enerjileri 48 saat içinde dolan oyuncularınızla eşsiz bir mücadele vererek sizin için maçları kazanması size yeni rozetler kazandırarak ekstra güçlerinizi geliştirmeniz için size fırsatlar sunacak. Bu yüzden her maçı kazanmak için çıkmak zorundasınız. Aynı zamanda topladığınız rozetler sayesinde karşı takımlara daha üstün bir performans sergileyerek yeni özelliklere sahip olabilirsiniz.

PES Collection oyununu en can alıcı noktası konsol oyunlarında dahi ancak görebildiğimiz lisanslı liglerin varlığıdır. UEFA liginin profesyonel futbol logosu, takımları, oyuncuları ve tüm isimleri oyun içinde görebilmek mümkündür. Ayrıca bu tarz etkinliklerde kazanılacak başarılar daha fazla kart ve güç sahibi olacağınızdan hayalinizde ki yıldızları transfer edebilmek için bir adım daha yaklaştığınızı gösterecektir. Oyunda var olan yıldızları transfer edebileceğiniz gibi, kendi oyuncularınızı birer futbol yıldızı haline getirebilirsiniz.

PES Collection Android 2.3 üzeri versiyonlarda oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunudur. Eşsiz kart sistemiyle size birçok imkan sunar ve heyecan hiç bitmez. Ayrıca oyun içi satın alma özelliğiyle güç ve kart satın alabilirsiniz. Böylece takımınızı daha çabuk yükseltebilirsiniz. Pes Collection oynamak Google Play Store üzerinden ücretsizdir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir