PES 2017 Oynanış Videoları Karşımızda

pes 2017

 Pro Evolution Soccer 2017 artık neredeyse avuçlarımızda diyebiliriz. Bildiğiniz gibi PES 2017 çıkış tarihi Eylül ayı olarak netleşmiş durumda. Şimdiye kadar ise birçok grafik ve oynanabilirlik detayına yazılı olarak ulaşma imkânımız olmuştu. Konami bu noktada biraz cömert davranarak futbol tutkunlarını bu sene nasıl bir oyun bekliyor bize göstermeye çalışmıştı. Fakat genel anlamda içeriğin karşımıza ilk çıktığı anın şu sıralar olduğunu da belirtmek istiyoruz. Çünkü dün itibariyle PES 2017 oynanış videoları yayınlandı. Hem de farklı içeriklere dair 3 farklı video ile oyun içinde bizi bekleyen birçok detay bizlerle buluşturuldu.

Daha evvel sizlere duyurduğumuz üzere Barcelona ve PES 2017 arasındaki anlaşma sonrasında ilk video da böylelikle oluşmuş oldu. Anlaşmanın meyvesi yayınlanan PES 2017 oynanış videosu ile dikkatleri üzerine çekti denilebilir. Katalan ekip Barcelona FC İspanya La Liga’daki en büyük rakipleri arasında bulunan Atletico Madrid ile yaptığı karşılaşmada yeni oyun motorunun bizlere ne gibi avantajlar sağlayacağını gösterdi. Oyuncu modellemelerinden tutunda saha içi görsellere, oyuncuların hareketlerine ve oynanabilirlik açısından nasıl bir gelişim sağlandığına kadar geniş bir yelpaze mevcut.

PES 2017 Hangi Platformlarda Çıkacak?

PES 2017 oynanış videosu ile beraber heyecan iyice artarken merak edilen bir diğer soruyu da duyar gibi oluyoruz. Eylül ayı itibariyle çıkış yapması planlanan futbol oyununun hangi oyun konsollarında oynanacağı merak ediliyordu.

Konami tarafından piyasaya sürülecek olan PES 2017 platform açısından PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak. Yani her oyuncunun nasipleneceği bir futbol ritüeline dönüşeceğinden şüpheniz olmasın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir