PES 2017 Livepool İle Anlaşmayı Duyurdu

pes 2017 Liverppol

 Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde FIFA 17 ve Manchester United arasındaki anlaşmayı duyurmuştuk. Bu EA cephesinin duyurduğu 3.takım anlaşmasıydı. Böylece elini iyice güçlendiren EA Sports rahat bir biçimde önde hissettiriyordu. PES 2017 ise Barcelona ile yaptığı anlaşma sonrasında derin bir suskunluğa bürünmüştü. Böylelikle FIFA 17 Juventus, Bayern Munih ve Manchester United ile anlaşma sağlarken PES 2017 yalnızca Barcelona ile anlaşmayı yeğlemişti. Tabi ki Konami bu kadar çabuk pes edecek bir şirket değil. En az FIFA kadar da PES oyuncusu olduğunu, özellikle de konsollarda tek geçildiğini hesaba katarsak PES 2017 Liverpool anlaşması şaşırtmadı.

FC Barcelona haricinde Liverpool’da PES 2017’de özel olacak. Tasarımlar, oyuncu modellemeleri, stat ve kulüp ayrıntıları ve benzeri kıstaslar göz kamaştıracak. Bu sene Frostbite ile yarışacak olan PES için zaten işler baya zorlaştı. Dolayısıyla bu tarz anlaşmalar neticesinde ciddi oranda başarıya yaklaşmayı umuyor. Belki önümüzdeki günler için farklı anlaşmalarla tekrar gündeme gelebilir. Keza Bundesliga için Borissia Dortmund, Serie A içinse Milan ya da İnter konuşulan ekipler arasında yer alıyor. Böylelikle arayı kapatmak mümkün olabilir. Tabi bunları zaman gösterirken bize de beklemek düşüyor.

PES 2017 Liverpool Özellikleri Ne Olacak?

PES 2017 Liverpool sponsorluk anlaşması sonrasında tüm oyuncular tamamıyla özel olarak modellenecek. Saha içindeki hareketleri, gol sevinçleri, refleksleri ve buna benzer detayları çok daha şık gözükecek. Liverpool’un mabedi Anfield Road stadı tamamıyla özel tasarım olacak. My Club bünyesinde de geçmişten günümüze Robbie Fowler, Michael Owen ve Ian Rush gibi yıldızlar yer alacak.

Liverpool için PES 2017 aynı zamanda takıma özel şarkılardan You’ll Never Walk Alone parçasını tescil etti. Gerçekten 15 Eylül 2016 tarihinde PES 2017 çıkış yapacak ve müthiş bir futbol hissiyatı sağlayacak. Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 ve PC platformlarında oynanacak.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir