PES 2017 Demosunu Şimdi Yükleyin

pes 2017 demo

Konami tarafından geçtiğimiz hafta duyurulan PES 2017 demosu yayınlandı. Beklenenden erken yayınlanmış olmasına karşın şuan Avrupa kanallarında yer almadığının da altını çizelim. Yani Türkiye üzerinden de aktif Avrupa sürümüne ulaşmak mümkün olmayacak. Bunun için yarına kadar beklemek yeterli. Yani 25 Ağustos 2016 itibariyle Avrupa ülkelerinde, Amerika ve Kanada için olduğu gibi oyun sunulmuş olacak. Böylelikle yeni nesil futbol oyununu deneme şansına sahip olacağız.

Şu sıralar Yeni Zelanda kanalından indirilebilir olan PES 2017 demosu dileyenlerin tercih edebileceği bir adres. PlayStation kullanıcıları için PSN, Xbox kullanıcıları içinse Xbox One Store indirme adresi olarak görülüyor. Burada ise ilginç bir detay dikkatlerden kaçmıyor. Konami adına konuşan program müdürü PES 2017 demosu PC platformuna çıkmayacak demişti. Bunun haricinde de konsolların tümünde var olacağının altını çizmişti .Yani oyunu PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One üzerinden oynamak mümkün olacaktı. Görüyoruz ki Konami bu fikrinde değişikliğe giderken oyunculara haber vermeye gerek duymamış. PES 2017 demosu eski konsollar için çıkmayarak yalnızca Xbox One ve PlayStation 4 için aktif oldu.

PlayStation 3 ve Xbox 360 İçin PES 2017 Demosu Olmayacak Mı?

Bir grup Konami tarafından yapılan bu düzenlemenin keyfi olduğunu savunurken bir grup eleştiriler için erken olduğunu savunuyor. Günümüz grafik motorlarında optimizasyonun fazla zaman alabileceğine dem vuran oyun severler Avrupa çıkışıyla birlikte PES 2017 için eski konsollar kullanılabilecek diye bekliyorlar.

Tabi bu noktada Konami böyle bir düzenlemeyi haber vermeden geçmez diyenlerin sayısı da bir hayli fazla. Her halükarda PES 2017 demo sürüm yeni konsollar için şuan aktif konumda. Yarın itibariyle ise tüm dünya üzerinde indirilebilir olacak. FIFA ve PES düellosunda 2017’nin kazananının kim olacağını ilk andan itibaren bilmek istemez misiniz?

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir