PES 2017 Demosu Geliyor

pes 2017 demosu geliyor

Bir süre sessizliğe büründükten sonra ardı ardına bombaları patlatan PES 2017 durulmuyor. Hatta tam aksine tam gaz devam ediyor. İlk anlaşmasını FC Barcelona ile yaptıktan sonra FIFA’nın ardı ardına gelen ataklarına sessiz kalan Konami ardından sponsorluk anlaşmalarını duyurdu. Premier Lig için Liverpool, Bundesliga içinse Borussia Dortmund ile uzun vadeli sponsorluk anlaşmalarına imza attı. Şimdi ise PES 17 demosu resmen karşımıza çıkmaya hazır gözüküyor. Bunun için yalnızca birkaç gün sabretmemiz yeterli olacak.

Garip bir biçimde anlaşma sağlanan takımların yer almasının beklendiği demoda FC Barcelona hariç hiçbir takım yer almayacak. Örneğin Premier Lig için Arsenal seçilirken dünya takımlarından da farklı alternatifler sunuluyor. La Liga içinse hem Barcelona hem Atletico Madrid söz konusu. Bu bağlamda Liverpool ve Dortmund’u beklediğimizi ise belirtmek istiyoruz. Bunun sebebinin ise henüz tasarımların tam manasıyla bitmemesi, dolayısıyla oyunun çıkış yapacağı tarihe kadar tamamlanacak olması tahmin ediliyor.

PES 2017 Demosu Hangi Takımlarla Gelecek?

Öncelikle PES 2017 demo çıkış tarihi için belirtilen süreci sizlere aktaralım. Demo ilk olarak 23 Ağustos 2016 tarihinde Kuzey Amerika için çıkmış olacak. Hemen bir gün ardından da 24 Ağustos 2016 itibariyle Avrupa’da satışa sunulacak. Demonun mevcut konsollar üzerinde oynanacağını söylemek gerekiyor. PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için geçerli olacak.

PES 2017 demo sürüm takımları arasında FC Barcelona ve Atletico Madrid’in olduğunu görüyoruz. La Liga temsilcilerini Premier Lig ekiplerinden Arsenal takip ediyor. Hemen ardından ise dünyanın en büyük derbisini oynama imkânı sizinle buluşuyor. River Plate ve Boca Juniors demo için aktif olacak. Corinthians ve Flamengo gibi Brezilya ekiplerini ise Paulista takip ediyor. Ülke olarak Almanya ve Fransa bulunacakken Nou Camp ve Neu Sonne Arena stadyumlarını seçme şansına sahip olacaksınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir