PES 2017 Çıkış Tarihi Duyuruldu

PES 2017 Çıkış Tarihi Duyuruldu

Konami tarafından yayınlanan ve FIFA serisinin en büyük rakibi olan PES için yeni oyunun resmi çıkış tarihi belli oldu. PES 2017 ilk olarak bu yıl Mayıs ayında duyurulmuştu. Çıkış tarihi olarak ise klasik olarak yılın sonbahar ayları işaret ediliyordu. Yine son çeyreğe girmeden hemen önce bizlerle buluşacağı kesinleşen oyun birçok oyun severin aklındaki PES 2017 ne zaman çıkacak sorularına da yanıt olmuş oldu. Bu noktada geliştirici stüdyo PES Productions tarafından yapılan açıklamalar tamamıyla oyunun eski günlerine geri döneceği yönünde. Hatırlayacağınız üzere PES 13’e kadar harika bir performansla ivmesini yukarıya çeviren oyun son iki seriden beri neredeyse hezimete uğruyor.

Bu sene ise yapay zeka konusunda üstün bir teknik kullanarak futbol dinamiklerini sonuna kadar bizlere sunabilmeyi amaçladığını söyleyebiliyoruz. Dolayısıyla PES 2017 çıkış tarihi ile beraber her zamankinden daha iddialı olacak gibi duruyor. Kuzey Amerika’da 13 Eylül 2016 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan oyun için Avrupa ve Türkiye’deki oyuncuların biraz daha beklemesi gerekecek. Genelde bir gün ardından çıkış yapan oyunlara nazaran PES 2017 Avrupa çıkış tarihi 15 Eylül 2016 olarak lanse edildi. Oyun PC, Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 ve PlayStation 4 konsollarına çıkış yapacak.

PES 2017 Pre-Order Avantajları

PES 2017 erken satın al özelliğini kullananlar birçok ayrıcalık bekliyorlar. Fakat Konami cephesinden henüz bu konuda bir ayrıntı paylaşılmış değil. Verilen ilk bilgiler ışığında oyunun MyClub özelliğine dair çeşitli eşyalar ve özellikler sunulacağını söylemek mümkün. Fakat ne yazık ki aktif olarak bir detay belirtilmediğinin de altını çizmek gerekiyor.

Muhtemelen yakın zamanda oyunun sistem gereksinimleri, oyun içi görseller ve videolar, oyun modlarına ilişkin detaylarla beraber PES 2017 ön sipariş avantajları da bizlerle buluşacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir