PES 2016 Ücretsiz Versiyonu Nihayet Çıktı

PES 2016 Ücretsiz Versiyonu Nihayet Çıktı

 PES 2016 oyunu için birçok spekülasyona yıl içerisinde şaşırmıştık. Ancak bunların en şaşırtıcısı elbette ki ücretsiz PES 2016 çıktı haberi olmuştu. Avustralya’da bir patent durumunda yaşanan karışıklık free2play olarak sunulacak bir PES oyununu gündeme getirmişti. O zamanlarda sızıntılara dayalı olarak sizlere bu konu hakkında tüm detayları sunmaya çalışmıştık. O gün bahsettiğimiz PES 2016 ücretsiz sürümü nihayet çıktı. Zira demo sürümden çok daha fazla içeriğe sahip olan bedava oyun oldukça beğeni topladı.

Şimdiye kadar futbol oyunlarını fazlasıyla seven oyuncuların en çok tercih ettiği serilerden birisi de Pro Evolution Soccer olmuştur. Bununla beraber ücretsiz olarak sunulacak haberi zaten çılgına dönen oyuncuları görmek için yeterliydi. Ancak gerçek olma ihtimaline sıcak bakmayan çok fazla oyuncu olduğunu hatırlıyoruz. Aslında Konami tarafından oyunun mevcut bir modunun tanıtılması açısından yapılan bir pazarlama tekniği denilebilir.

PES 2016 MyClub İnceleme

Ücretsiz PES 2016 MyClub ile oyunun yalnızca MyClub modunu oynayabiliyoruz. Bildiğiniz gibi PES için fazlasıyla önemli olan bu mod geliştirilmeye hızla devam ediyor. Ancak buna rağmen PES oyuncuları için aktif bir kullanım oranı tutturulamamış. Dolayısıyla firma daha geniş kitlelere ulaşarak oyun modunun tercih edilir olması açısından bedava PES 2016 MyClub sürümünü Steam ve diğer platformlar üzerinden oyunculara sunuyor.

PES 2016 MyClub incelemesi sonucunda diyebiliriz ki oyunun demo sürümünden çok daha fazla içeriğe sahip. Tabi birçok oyuncu için takım ve oyuncu derinliği son derece önemlidir. Ancak PES serisi sevenlerin alışık olduğu bir durum var ki o da kısıtlı takımla sunuluyor olması. Şuanda bedava PES 2016 MyClub takımları arasında Juventus, Bayern Munich, AS Roma, Brezilya ve Fransa yer alıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir