PES 2016 Ücretsiz Oynanacak Haberinin Detayları

pes 2016

PES 2016 oyunu hakkında geçtiğimiz günlerde bazı varsayımlar ortaya atıldı. Özellikle Avustralya hükümetinin PES 2016 Free to Play olarak adlandırdığı dijital isimle ortalık çalkalandı diyebiliriz. Fakat Konami tarafından herhangi bir açılama olmadığından dolayı tüm detaylar havada kalıyordu. Dün Konami tarafından yapılan açıklamayla böyle bir sürümün doğruluğu kanıtlanmış oldu. Yani PES 2016 ücretsiz sürüm ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor diyebiliriz.

Birçok kişinin PES 2016 oyununda hangi modlar ücretsiz olarak gibi konulara yoğunlaşırken gelen açıklamada ziyadesiyle bu yönde oldu. Konami oyunun tamamının ücretsiz olarak sunulmayacağını ve sadece belirli bir doğrultuda ücretsiz sunulacak özellikler olacağının altını çizdi. Buna göre farklı detaylarla bu sürümü inceleyen firma gelecek eklentilerle durumun daha da gelişeceğini müjdeledi. Yani ücretsiz olarak sunulan PES 2016 için geliştirme eklentileri de çıkacak.

Ücretsiz PES 2016’nın amacı nedir diye soran çok fazla oyun sever var. Bu konuda oyuncuları aydınlatan Konami aslında oyun stillerinden birini tanıtmanın peşindeymiş. MyClub ismi verilen oyun modunu daha fazla insana ulaştırmak, FIFA serilerinden alışkın olduğumuz Ultimate Team benzeri oyun modunun daha fazla oynanmasını sağlamak amaç edinilmiş. Diğer seriden tek farkının kısıtlama olmadan istediğimiz oyuncularla takım kurup mücadele edebilecek olmamız diyebiliriz.

Ücretsiz PES 2016’da Olacak Takımlar

  • Juventus
  • AS Roma
  • Bayern Munich
  • Fransa Milli Takımı
  • Brezilya Milli Takımı

Sadece bu 5 takımı barındıracak olan bedava PES 2016 oyunu birçok kişinin gündemine oturdu diyebiliriz. Herkes tarafından bir anda konuşulmaya başlamasıyla zaten firma amacına ulaştı demek mümkün. Bunun yanı sıra 8 Aralık 2015 olarak belirtilen lansman gününde kaç kişinin indireceği büyük önem taşıyor. Resmi bir oyunu ücretsiz ve yasal olarak oynamak gerçekten şimdiden heyecan verici bir deneyim gibi gözüküyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir