PES 2016 İlk Güncelleştirmesini Alıyor


pes 2016

Konami üretimiyle hayatımıza dahil olan futbol oyunu PES serisinin müdavimleri tarafından çok beğenilmeyen 2016 sürümü Eylül ayı gibi bizlerle buluşmuştu. Konami’den gelen açıklamaya göre beklenenden çok daha büyük bir güncelleme gelecek. Oyuna eklenecek olan en çarpıcı özellik ‘gerçek zamanlı formlar’ olacak. PES 2016 güncelleştirmesi başka bir özelliğiyle daha dikkat çekiyor. Oyuncuların son haftalarda gösterdikleri performanslar eş zamanlı olarak oyuna aktarılacak.

Pes 2016 güncellemesini beklerken oynayanlar transfer yaması indirmeye başladılar. Konami’den gelen iyi haberle oyun severler rahat bir nefes aldı. Yaz dönemi yapılacak transferleri de içine alan güncelleştirme şimdiden merak uyandırdı. Başka dikkat çeken bir ayrıntı ise Türkiye A Milli takımımızın yüzleri de dahil olmak üzere hepsi lisanslı hale getirilmiş.

Fransa, İspanya ve İngiltere liginde ki takımlar da unutulmamış ve forma güncelleştirmesi almış. PES 2016 güncellemesi UEFA ve Asya Şampiyonlar liginde de düzenlemelere giderek formalarına el atmış. Beklenen güncelleme PES severlere istediğini verecek gibi görünüyor. 70 kadar oyuncu da değişiklik yapan güncelleme, Galatasaray taraftarını da mutlu edecek bir değişime gitmiş. Takımın resmi formalarını da oyunda görmek yeni güncellemeyle mümkün olacak.

29 Ekim’de güncelleştirme kullanılabilir hale gelecek. PES 2016 ilk çıkışında belli başlı lisans sorunları yaşamıştı. 1 Ekimde başlayacak ve haftalık güncelleştirme alacak olan PES 2016 bu sorunu da çözmüşe benziyor. Uydurulan takım ve logo isimleri de düzenlenmiş. İngiltere Premier ligi tamamıyla yeni güncelleştirme de lisanslanmış. Platformlar arasında ki görsel farklılık sorununu da ele alan yaratıcılar, eski nesil ve yeni nesil arasında büyük fark yaratmışlar. Güncelleştirme şimdiden oyun dünyasında yankı yaptı ve merak uyandırdı. Bakalım yaptığı güncelleştirme PES 2016 ya olan ilgiyi arttırabilecek mi?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir