PES 2015 Çıkış Tarihi Belli Oldu Mu?

Futbol oyunları sektöründe yaşanan yoğun rekabet karşısında adeta var olma savaşı veren PES geçmiş günlerde yaşadığı parlak günlerine dönmeye çalışırken PES 2015 bu konuda oldukça umut vadediyor. Özellikle de sıfırdan düzenlenen yepyeni ve inandırıcı oyun grafiği ve bu konuda özel oluşturulan bir ekip tarafından baştan yaratılan şut teknikleri PES 2015 için en büyük artılar olarak görülürken bilgisayar oyunu için yaşanan en büyük dezavantaj ise bir türlü kesin çıkış tarihinin verilememesi.

Bu konuda yapılan tüm haberler ortaya atılan iddialardan oluşurken yine Türkiye PES 2015 için bu yıl içerisinde bir hareketlilik yaşanmasını beklemiyor. Eski PES tutkunlarının büyük bir merakla beklediği oyunda ise en çok dikkat çeken yenilik olarak ise full pitch all adı verilen özel bir sistem olarak öne çıkıyor. Bu sistem sayesinde bilgisayara karşı oynamayı seven kişiler karşılarında çok daha organize olmuş bir takım bulacak ve oyunun zevki artacak.

Tüm maç sahasının algılanmasını sağlayan yapay zeka olarak tabir edilen bu sistemde bilgisayar hem kendi hem de sizin oyuncularınız için ekranda görülen kısmı değil tüm sahayı baz alacak ve bu da daha akıllı hamlelerin ortaya çıkmasını sağlayacak. PES 2015 için sürekli güncelleme yapılacak olması da yine bir başka artı. Özellikle de en çok takip edilen ligler için sürekli gerçek kadroların güncellenecek olması daha gerçek bir maç yapmanızı sağlayacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir