Perfect World: Sirens of War Güncellemesi

Perfect World International yakın bir zamanda yeni genişleme paketi Sirens of War güncellemesini almaya hazırlanıyor.

Büyük bir oyuncu kitlesi bulunan ve oyuncular için çok özel bir yeri olan Perfect World, 2000’li yıllardan bu yana Free-to-Play modeli ile MMORPG piyasasında önemli bir yer edindi. Bugün, Perfect World Entertainment, Sirens of War başlığı ile oyunun son büyük genişleme paketini duyurdu. Sadece bir hafta sonra oyuncular geliştirilmiş class skill’lerini, yeni görevleri, yeni haritaları ve en önemlisi binlerce oyuncunun bir arada savaşmasına imkan veren yeni PvP savaş sistemi Nation Wars gibi bir çok yeniliği deneme fırsatı bulabilecek.
[enter]
[singlepic id=3426 w=560 h=280 float=center]
[enter]
14 Kasım tarihinde başlayacak olan PWI: Sirens of War güncellemesi, oyunculara geliştirilmiş PvP savaş sistemi gibi keşfedilmeye hazır yepyeni içerikler sunacak. PWI: Sirens of War güncellemesinin duyurulmasıyla bunu kutlamak için PWI ekibi tarafından güzel bir video da hazırlandı.
[enter]
[singlepic id=3428 w=560 h=280 float=center]
[enter]
Yeni Perfect World oyuncuları için kolay kullanım imkanı ve yeni oyun senaryosu

Perfect World: Sirens of War güncellemesiyle oyunun eski senaryosuna sağdık kalınarak oyuna yeni bir senaryo getiriliyor. Yeni oyun senaryosuyla oyuncular görevler aracılığı ile PWI’nin güncellenmiş olan oyun dünyasına daha iyi uyum sağlayabilecek. Ayrıca PWI, yeni oyuncular için de kullanım kolaylığı sağlayacak şekilde yeniden gözden geçirildi. Yeni oyuncuların karakterlerini daha rahat kontrol etmelerini sağlayacak ve oyunun arayüzünü kişiselleştirmeye olanak tanıyacak eklemeler yapıldı.
[enter]
[singlepic id=3430 w=560 h=280 float=center]
[enter]
Perfect World International: Sirens of War güncellemesi hakkında daha detaylı bilgi için burayı tıklayarak oyunun resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Perfect World International: Sirens of War güncellemesi için hazırlanan resmi tanıtım videosu:

Perfect World International: Sirens of War oyun içi (Gameplay) ekran görüntüleri:

[nggtags gallery=pwi-sirens-of-war]

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir