Path of Exile için büyük güncelleme geliyor

Path of Exile oyunu için 12 aralık gününde çıkacak olan bir güncellemenin duyurusu yapıldı. Bu güncellemenin oldukça büyük olacağından ve büyük bir yankı uyandıracağından bahsediliyor. Bu güncelleme ile birlikte oyuna birçok yeni özellik gelecekmiş.

Özellikle gelişen e-spor dünyasına uzak kalmak istemeyen oyun bu yeni güncelleştirme ile birlikte oyun turnuvalarına dahil olacakmış, hem de kendine ait özel turnuva sezon sistemi ile birlikte. Bunun yanında PvP üzerine odaklanmış Forsaken Master ve yine PvP için özel olarak hazırlanmış karakterlerin geleceği güncellemede yeni gemler ve itemler de olacakmış. Hatta oyundaki pasif yeteneklerde çok büyük güncellemeler de olacakmış. Ayrıca yeni geliştirmelerin de bu güncelleme ile birlikte geleceğine dair bilgiler var.

Kullanıcı arayüzünde de geliştirmelerin olacağı oyunda bu sayede gelecek olan turnuvalar ve etkinlikler hakkında bilgiler oyun dahilinde alınabilecek. Oyun bu güncelleme ile birlikte size 28 level bir karakter oluşturmanız için de olanak sağlıyor. Bu karakter tabii ki boş bir katakter olacak ve sadece PvP maçlarda oynayabilmeniz için yaratılacak. Bu karakterler sayesinde turnuvalar için nasıl karakterler yaratılması ve kullanılması gerektiğine dair incelemeler yapılabilecek.

Oyunun bu güncellemesine ait olan videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

İlerleyen günlerde konu hakkında daha ayrıntılı bir yazı hazırlayacağız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir